ZN.SK
S hudbou vesmírnou No a čo

S hudbou vesmírnou predstavuje nový videoklip No a čo

Slovenské netradičné zoskupenie mladých umelcov, ktoré už pár rokov poznáme ako S hudbou vesmírnou, má nový videoklip. S názvom No a čo…

Slovenské netradičné zoskupenie mladých umelcov, ktoré už pár rokov poznáme ako S hudbou vesmírnou, má nový videoklip. S názvom No a čo a predstavuje skladba, ktorá opäť zaujme najmä svojim originálnym textom. Tým dosiaľ S hudbou vesmírnou zaujali svojich fanúšikov vždy.

S hudbou vesmírnou No a čo

No a čo momentálne patrí po niekoľkých dňoch od spustenia medzi najsledovanejšie videá na Youtube. Opäť nechýbajú originálne hlášky, špeciálne rýmy a samozrejme pekné dievčatá. Veď aj o nich táto skladba je. Nakrúcalo sa na viacerých miestach Bratislavy, prvé scény pri novom moste ponad Dunaj, ktorý slúži peším a električkám. Vo videoklipe sa objaví aj Sajfa.

S hudbou vesmírnou

Hudobné trio S hudbou vesmírnou tvorí Daniel Sorizzo Kis, Dominika Morávková a Marek Koleno. Populárni boli najmä na internete, kde ich tvorba bola mimoriadne úspešná práve pre originalitu textov, hosťovanie spolužiakov a priateľov z VŠMU, ale zaujalo aj prizvanie ďalších tvárí. Videoklipy sa dotýkali problémov, spoločenských tém, aj tém celkom jednoduchých – ako napríklad prázdna chladnička.

Najznámejšou skladbou trojice je „Je nám teplo„, ktorú nakrúcali na rôznych miestach Bratislavy, ale aj v obci Veľký Biel na vlakovej zastávke, pri jazerách a podobne. V skladbe sa objavil aj Jiří Mádl a ďalšie tváre. Skladba, ktorá trefne zhrnula pocity a názory na horúčavy v rovnako horúcom čase, prekročila internet a dostala sa do rádií. Vďačiť za to mohla aj kvalitnou hudbou a zvukom.

Oficiálne stránky, kde si môžete stiahnuť bezplatne ich pesničky: shudbouvesmirnou.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu