Eminem a jeho Venom, milióny pozretí a venomácky videoklip

Eminem a jeho Venom, milióny pozretí a venomácky videoklip

Eminem stále žije. Aj keď jeho hudba neoslovuje úplne všetkých a aj pri slove hudba by mali byť úvodzovky, jeho aktuálny úspech je však mimoriadny. Eminemov Venom sa derie na prvé priečky rebríčkov. Najmä toho na Youtube. Za 6 dní 54 miliónov pozretí videoklipu je závideniahodných. Videoklip odkazuje na film Venom, no aj v prípade videoklipu ide o zaujímavý videopočin sám o sebe. Zaujímavý po obrazovej stránke láka na klik a pozretie.

Eminem Venom

Nie preto, že by pozostával z ukážok filmu, ale práve naopak. Má svoj vlastný príbeh, zostrih rôznych scén ľudí v meste, ktorých navzájom spája dotyk a ten ich mení na nevyspytateľné beštie.

Eminem – Venom

Na rozdiel od filmového Venoma, vo videoklipe sa séria podivných zmien odštartuje u mladíka, ktorý narazí na popraskaný Eminemov album odhodený na ulici. V takejto symbolike nefanúšik Eminema nájde určitú symboliku, aká jeho fanúšikovi už ale nenapadne.

Kto je Eminem?

Eminem, vlastným menom Marshall Bruce Mathers III sa narodil v roku 1972 v meste St. Joseph v štáte Missouri, ale vyrastal na 8 míli, chudobnej časti mesta Detroit. Tá sa stala aj miestom nakrúcania jeho životopisného filmu a je nechcene turistickou atrakciou, hoci v tejto lokalite nie je čo obdivovať. Pôvodne chcel preraziť sólovým albumom Infinite v roku 1996, no vyššiu popularitu mu priniesol až The Slim Shady LP (1999). Pôsobil aj ako člen skupiny D12. Považujú ho za najpredávanejšieho hudobného umelca pomiléniovej éry a za najznámejšieho bieleho rappera všetkých čias.Prežil búrlivý život, opakované rozvody a rozchody so svojou manželkou Kimberley aj boj o dcéru Hailie, ktorá mu bola dôvodom začať s rapom. V spomínanom životopisnom filme 8. míľa si zahrala aj Brittany Murphy, ktorá zomrela v roku 2009.

Ohodnoťte článok post
Mohlo by zaujímať tiež:
Roman Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.