S Hudbou Vesmírnou - Je nám teplo: trefná, aktuálna, chytľavá

S Hudbou Vesmírnou – Je nám teplo: trefná, aktuálna a chytľavá

Horúčavy na Slovensku vyplodili zábavný spotený song. S Hudbou Vesmírnou – Je nám teplo valcuje internet a baví. Trefnejší song si tieto horúčavy ani nezaslúžili.

Letný song s hudbou vesmírnou

S hudbou vesmírnou a Je nám teplo

Partia mladých ľudí, mimochodom aj známych ľudí, sa pustili do náročnej skladby po textovej stránke, pohybovej aj choreografickej. Keď sa na scéne objaví sprejer a snowborďák Jiří Mádl, musí ho mať rád aj ten, čo ho doteraz nemusel a reklamu na FIO banku prepínal. Áno, napríklad ja. Táto skladba je svieža, nenásilná, príjemná, priateľská, srší z nej tak dobrá nálada, že počtu viac ako milión pozretí sa nemožno ani čudovať. Výborné a aktuálne…

Konečne video, ktoré po zapnutí nešľahne modrého slona a iný otravný reklamný minimálne 5 sekundový teror v inej hlasitosti.

Týmto ľuďom musíte ich dobrú náladu veriť. Myslia to vážne.

Postreh z nakrúcania je nám teplo

je nám teplo je naozaj unikátna hudobná skladba, ktorá má aj svoj videoklip. Viditeľná je tvorba mladých ľudí, ktorí sa venujú filmu a umeniu ako takému. Že sa objavuje aj Jiří Mádl je určite zaujímavosť a tancujú aj niektoré iné tváre mladej hereckej generácie. Všimnúť si môžeme nakrúcanie v bratislavských uliciach, ale tiež v iných miestach. Napríklad samotné jazero, kde sa odohráva naozaj tá pravá letná vodná zábava a špliechanie je známe jazero v dedinke Veľký Biel. po čase to prezrádza kniha Filmové miesta. Scénka na miestnej železničnej stanici zachytáva Jiřího Mádla a ďalej sa presunú k jazeru. Býva čas, kedy sa nedá niečo podobné nakrútiť pre naozaj veľkú návštevnosť miestneho jazera. Autori videa tak mali šťastie na málo zaľudnený breh.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.