ZN.SK
Letný song s hudbou vesmírnou

S Hudbou Vesmírnou – Je nám teplo: trefná, aktuálna a chytľavá

S Hudbou Vesmírnou – Je nám teplo valcuje internet a baví. Trefnejší song si tieto horúčavy ani nemohli želať.

Horúčavy na Slovensku vyplodili zábavný spotený song. S Hudbou Vesmírnou – Je nám teplo valcuje internet a baví. Trefnejší song si tieto horúčavy ani nezaslúžili.

Letný song s hudbou vesmírnou

S hudbou vesmírnou a Je nám teplo

Partia mladých ľudí, mimochodom aj známych ľudí, sa pustili do náročnej skladby po textovej stránke, pohybovej aj choreografickej. Keď sa na scéne objaví sprejer a snowborďák Jiří Mádl, musí ho mať rád aj ten, čo ho doteraz nemusel a reklamu na FIO banku prepínal. Áno, napríklad ja. Táto skladba je svieža, nenásilná, príjemná, priateľská, srší z nej tak dobrá nálada, že počtu viac ako milión pozretí sa nemožno ani čudovať. Výborné a aktuálne…

Konečne video, ktoré po zapnutí nešľahne modrého slona a iný otravný reklamný minimálne 5 sekundový teror v inej hlasitosti.

Týmto ľuďom musíte ich dobrú náladu veriť. Myslia to vážne.

Postreh z nakrúcania je nám teplo

je nám teplo je naozaj unikátna hudobná skladba, ktorá má aj svoj videoklip. Viditeľná je tvorba mladých ľudí, ktorí sa venujú filmu a umeniu ako takému. Že sa objavuje aj Jiří Mádl je určite zaujímavosť a tancujú aj niektoré iné tváre mladej hereckej generácie. Všimnúť si môžeme nakrúcanie v bratislavských uliciach, ale tiež v iných miestach. Napríklad samotné jazero, kde sa odohráva naozaj tá pravá letná vodná zábava a špliechanie je známe jazero v dedinke Veľký Biel. po čase to prezrádza kniha Filmové miesta. Scénka na miestnej železničnej stanici zachytáva Jiřího Mádla a ďalej sa presunú k jazeru. Býva čas, kedy sa nedá niečo podobné nakrútiť pre naozaj veľkú návštevnosť miestneho jazera. Autori videa tak mali šťastie na málo zaľudnený breh.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu