ZN.SK
kancelárie bussiness centrum

Podnikanie: Poznáte výhody virtuálnych kancelárií?

Každý začínajúci podnikateľský subjekt musí pri zakladaní spoločnosti uviesť sídlo firmy. Väčšina kancelárskych priestorov je však predražená a začínajúci…

Každý začínajúci podnikateľský subjekt musí pri zakladaní spoločnosti uviesť sídlo firmy. Väčšina kancelárskych priestorov je však predražená a začínajúci podnikatelia si ich z finančného hľadiska nemôžu dovoliť. Poznáte ale výhody virtuálnych kancelárií?

kancelárie bussiness centrum

Lukratívne adresy

Medzi najväčšie výhody virtuálnych kancelárií patria predovšetkým ich lukratívne adresy. Virtuálnu kanceláriu nájdete predovšetkým na lukratívnych adresách nášho hlavného mesta Bratislava. Nachádzajú sa prevažne v historickej časti mesta.

Virtuálnu kanceláriu nájdete napríklad na týchto uliciach v Bratislave – na Osadnej ulici, Vyšehradskej ulici, v komplexe Vienna Gate, na Klincovej ulici, Michalskej ulici, či Konventnej ulici.

Každý podnikateľský subjekt chce, túži mať lukratívnu adresu firmy, lebo si uvedomuje, že vďaka tejto adrese si ho klienti jednoduchšie zapamätajú.

Nízke ceny

Ďalšou výhodou virtuálnej kancelárie je ich nízka cena. Kým za klasické kancelárske priestory platíte mesačne niekoľko stoviek eur, pri virtuálnej kancelárii budete platiť len niekoľko desiatok eur mesačne. Nízka cena virtuálnych kancelárií vám automaticky zníži výdavky.

Virtuálne kancelárie využívajú predovšetkým tí, ktorí len prednedávnom riešili založenie spoločnosti, ale aj zahraniční podnikatelia. Vo virtuálnej kancelárii sa nebudete fyzicky nachádzať. Vaša firma ale bude mať vlastnú schránku a bude riadne registrovaná na tejto adrese.

Preberanie, uschovávanie a preposielanie prijatej pošty

Keďže sa fyzicky na danej adrese nebudete nachádzať, asi vás napadlo, ako to bude s prichádzajúcou poštou. Ak si prenajmete virtuálnu kanceláriu, automaticky tak máte zabezpečené preberanie, uschovávanie a aj preposielanie prijatej pošty na vami určenú adresu. Nemusíte mať strach, že sa prichádzajúca pošta niekde stratí.

V prípade potreby máte dokonca možnosť využiť krátkodobý prenájom zasadacích miestností na danej adrese.

Zdroj obrázka: Autor: Pixachi / Shutterstock.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu