ZN.SK
Playmobil vo filme

Playmobil vo filme, slávna stavebnica ožije v kinách 29. augusta

Nestáva sa každý deň, aby nás upútala ukážka na animák. V podstate, nestáva sa každý deň, že deti normálne, ako sme my, čiže ľudia z mäsa a kostí, niečo vcucne a zmení ich na postavičku zo stavebnice Playmobil. Nuž a práve takéto niečo sa prihodí hlavným hrdinom, dvom súrodencom. No každý z nich sa ocitne na inom mieste.

Z reálneho sveta odrazu medzi hračkami

Odvážne dievča sa vydáva na šialenú cestu, aby našlo svojho brata Charlieho. Prechádza pritom celým svetom Playmobil, o ktorom každý ich fanúšik vie, že zahŕňa širokú paletu tematiky…

Playmobil vo filme

Samotný koncept stavebnice Playmobil totiž v sebe zahŕňa od praveku, cez stredovek aj súčasnosť, bežný život v meste, v džungli, na farme, a zachádza ešte ďalej. Rovno do vesmíru a pristáva na Marse. Filmová novinka teda ťaží práve z nevyčerpateľnosti toho, čo od roku 1974 pod značkou Playmobil doteraz vzniklo. Divák sa možno nebude chcieť zbaviť pocitu, že mu film bude pripomínať LEGO filmovú sériu a vôbec LEGO universum. Aj tentoraz sa divák môže tešiť na dávku humoru, aj keď trochu iného s miernym odkazom na fakt, že hlavná hrdinka predsa v skutočnosti nie je stavebnicou, a jej „playmobilová“ podoba je pre ňu stále ešte novinkou, s ktorou sa dá len ťažko vyrovnať.

Playmobil vo filme… v kinách od 29. augusta

Príbeh, ktorý má čo ponúknuť veľkým aj malým, deťom, aj ich rodičom, nepochybne chytí aj tých, ktorí sa doteraz nestihli zoznámiť s Playmobilom, hoci sa s ním už stopercentne hrali.

Filmová novinka Playmobil vo filme sa objaví v kinách od 29. augusta 2018. To, čo poteší najmä mladšie a taktiež najstaršie publikum, je slovenský dabing. V slovenskom znení budete môcť počuť hlasy známych a obľúbených slovenských hercov ako Kristína Svarinská, Matej Landl, Marek Fašiang, a ďalší…

Záver leta tak bude zábavný a opäť nás priláka do slovenských kín.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu