Nový trailer na Hviezdne vojny, v kinách už 18. decembra

Slovenský trailer na Hviezdne vojny 7, v kinách už 17. decembra

Nové Hviezdne vojny sú jedným z najočakávanejších filmov tohto roka, ale mnohí by pokojne označili očakávanú premiéru aj ako najočakávanejšiu posledných desaťročí. Pokračovať totiž má príbeh z ďalekej galaxie, ktorý sa najskôr začal 4. dielom, pokračoval 5. a následne 6. po ktorom už pokračovanie bolo nejasné. Až neskôr nakrútili 1. diel, samozrejme 2. a 3. ktoré vysvetlili pôvod Darth Vadera a udalosti pred slávnymi filmami. Už 18. decembra sa však presúvame za všetky doterajšie filmy do siedmeho dielu Hviezdnych vojen a to je mimoriadna príležitosť, či dokonca pre státisíce fanúšikov sviatok.

Sila sa prebúdza Epizóda 7

S niektorými pôvodnými hercami pokračuje mimoriadne dobre vystihnutá atmosféra s dostatočným odstupom od pôvodných filmov tak, aby sedel aj súčasný vek hercov. Galaxia stále nežije v mieri a stále je nutné slobodu vybojovať. Najnovšia videoukážka je vonku len pár dní. Oproti prvej zachycuje oveľa viac, dokáže prilákať k filmu oveľa viac a najmä je v nej viac scén, vďaka ktorým je jasné, že pôjde o nezameniteľné Hviezdne vojny, ako ich poznáme.

Star Wars: The Force Awakens čiže Hviezdne vojny: Epizóda VII Sila sa prebúdza

Pod stromček, premiéra 18. decembra a u nás 17.
Film nestihne v rámci DVD a Blu-Ray najlepšie obdobie pre predaj, ako inak Vianoce. Za to sa však objaví v kinách tak tesne pred Vianocami, že je dokonca šanca, absolútne obrátiť rebríčky v kinách za rok 2015 a to doslova na poslednú chvíľu. V niektorých amerických mestách sa už dnes snažia rezervovať svoju vstupenku, aby si mohli film vychutnať medzi prvými. Mojim osobným snom je momentálne byť na slovenskej premiére, ale zrejme ho zdieľam s väčším počtom ľudí, než je kapacita našich kín. Na Slovensku film uvádza Saturn už 17. decembra.

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Archaeophis proavus
Rekordér v počte stavcov je had archaeophis proavus, mal ich 565

Levoča s Hudbou vesmírnou
S hudbou vesmírnou zahrá na podujatí Tajomná Levoča 2017

elektrobicykle a turistika
TOP 7 otázok na elektrobicykle: treba na ebike doklady? Čo spotreba?

Zavrieť