ZN.SK
Emmett Brown predstavil synov, Navrat do budúcnosti

Fáma o Návrate do budúcnosti 4 ako o živote Julesa a Verna

Návrat do budúcnosti 4 ako filmová novinka v roku 2016. Koluje úspešná fáma, že pôjde o príbeh Emmetových synov Julesa a Verna zo záveru 3. dielu.

Neopakovateľná trilógia Návrat do budúcnosti, ktorá tak výrazne ovplyvnila filmový svet vďaka jedinečnému scenáru, nápadom a s inými filmami nezameniteľným prvkom, má prvky komédie aj scifi. Herecké obsadenie v podobe Michaela J. Foxa a Christophera Lloyda tvorilo dvojicu dvoch generačne odlišných postáv, no priateľov, ktorý spolu aj jednotlivo cestujú časom, aby napravili chyby, ktorých sa dopustili, alebo ešte len dopustia. Aj keď je to ťažko predstaviteľné, nedávno sa objavili fámy o tom, že trilógia bude pokračovať. Problém je, že kým jedna polovica portálov to stále prezentuje ako hotovú jasnú vec, druhá polovica aj spresňuje, že ide o fámy.

Emmett Brown predstavil synov, Navrat do budúcnosti

Návrat do budúcnosti 4?
Universal Studio vraj potvrdilo, že sa pracuje na Návrate do budúcnosti IV. Naposledy sa filmy skloňovali s údajnou snahou Justina Biebra nakrútiť remake. Už len tým, že práve tento človek uvažoval nad touto myšlienkou, bojkotovali ho mnohí na fórach a vyslúžil si ostrú kritiku. Pokračovanie filmu malo byť realitou s plánovaním vypustením do sveta počas leta roku 2016. Už o rok sme tak mohli vidieť pokračovanie, ktoré nemalo rozprávať príbeh Martyho McFlaya, životnú úlohu Dr. Hollywooda Michaela J. Foxa.

Príbeh synov Emetta Browna, Julesa a Verna
Jules a Verne, dvaja synovia, ktorých Doktor Brown predstavil Martymu, keď na koľajniciach dorazil z minulosti na obrovskej lokomotíve, mali mať v novom filme priestor. Keďže záver tretieho dielu priniesol fantastické prvky v podobe mohutnej futuristickej retro-lokomotívy, niekomu zrejme dlho ležalo v mysli vymyslieť práve k tomuto zásadnému prvku na samotnom konci nejaké pokračovanie hodné odstupu času. Kúzlo prvých Návratov do budúcnosti bolo v ich nenáročnosti, bežnosti a spleti situácií, ktoré dávali logiku, no navzájom sa ovplyvňovali. Čo by dokázalo ponúknuť pokračovanie s tým, že sa vyhne dvom hlavným hercom z trilógie, je otázne. Dokonca sa hovorilo o účasti dvoch pôvodných postáv. Christopher Lloyd a Mary Steenburgen sú rodičmi Julesa a Verna. Tých mali údajne stvárniť herci Chris Pine a Ryan Gosling. Skloňovalo sa aj meno ako Robert Zemeckis v úlohe producenta. Režíroval pôvodnú trilógiu, ale napríklad aj Forresta Gumpa. Kde však výrobcovia týchto fám nabrali vôbec mená Julesa a Verna a ako je možné, že táto fáma zasiahla toľko portálov a miest, je zábavné aj úctyhodné.

Nie, žiaden Návrat do budúcnosti / Back to the Future IV nebude. Aspoň zatiaľ nie a už vôbec nie tak, ako si ho prezentovali niektoré portály ako hotovú vec. V lete 2016 prídu určite filmové novinky, no táto to nebude.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu