ZN.SK
sklápacie postele

Bývanie: Nič vám neušetrí priestor lepšie ako sklápacie postele

Bývate v garsónke alebo jednoducho chcete, aby váš priestor vyzeral čo najpriestrannejšie? Pokiaľ ide o kvalitný spánok, netreba šetriť. Na posteli trávi 1/3 života…

Zľavy na wellness pobyty

TLAČOVÁ SPRÁVA: Bývate v garsónke alebo jednoducho chcete, aby váš priestor vyzeral čo najpriestrannejšie? Pokiaľ ide o kvalitný spánok, nikdy netreba šetriť. Na posteli človek trávi 1/3 svojho života, a preto sa kvalite prikladá veľký význam. Posteľ by nemala byť len „pohodlný obláčik“, na ktorom sa perfektne spí, ale v dobe, keď sa dôraz kladie takmer na všetky detaily, by mala zaujať aj svojím štýlom. Výbornou voľbou pre všetkých ľudí, ktorí bojujú s nedostatkom miesta, sú práve vyklápacie postele.

sklápacie postele

Horizontálne a vertikálne sklápacie postele

Počuli ste už o nich? Na prvý pohľad vyzerajú ako súčasť vášho nábytku. Motív dreva v rôznych farbách či prevedeniach alebo biely lesk – hodia sa všade. Zapadnú do každej domácnosti bez toho, aby si ktokoľvek všimol rozdiel. Moment prekvapenia sa dostaví po otvorení, keď pomocou pružinového mechanizmu z nenazdania „vyskočí“ posteľ, či už jednolôžko, alebo dvojlôžko. A tak sa v priebehu pár sekúnd veľmi bezpečne objaví pohodlná a kvalitná posteľ pre vás na každodenné použitie alebo pri nečakaných večerných návštevách hosťovská posteľ. Vždy dobre ukrytá a spoľahlivo využiteľná zakaždým v prípade potreby. Ľahká a jednoduchá manipulácia, ktorú zvládnu aj malé deti.

Najväčšou výhodou vyklápacích postelí je to, že zbytočne nezaberajú priestor. Netreba ich obchádzať a tým, že sú „zatvorené“, nesadá na ne prach, a tým sú chránené od znečistenia. Takúto vychytávku jednoducho musíte mať! Vertikálne a horizontálne sklápacie postele sú vhodné do každej domácnosti a využiteľné sú v každej miestnosti. Vezmite si len detské izby, ktoré sú dennodenne vystavené „bombardovaniu hračiek“ a veľakrát sa v nich neviete ani pohnúť. Jeden úložný box tu, druhý tam, sem-tam nejaký kočík či autíčko, stavebnice od výmyslu sveta. Ideálne riešenie? Predsa sklápacie postele! A už sa vytvorí dostatočné herné pole pre vaše ratolesti a ich kamarátov. Sú naozaj veľmi bezpečné a celý mechanizmus je vytvorený tak, aby manipulácia nikoho nijakým spôsobom neohrozila. Takže sa skutočne nemusíte obávať.

Aj v obývačke si takéto postele nájdu svoje uplatnenie. Cez deň komoda, na ktorej sú vystavené dekorácie, a po zotmení pohodlná rozložená posteľ, na ktorej sa bude príjemne sledovať televízia, prípadne ju môžu využiť aj iní nocľažníci. Posteľ v kancelárii? Nech sa páči! A nie hocijaká. S vertikálnymi alebo horizontálnymi sklápacími posteľami si vytvoríte vo vašej pracovni malý osobný raj v čase núdze, keď si budete potrebovať odpočinúť. Potom jednoducho posteľ sklopíte naspäť. A je upratané.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Čo tak niečo zaujímavé?

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu