ZN.SK
0 eur bankovka. Karel Gott, Praha

Vychádza unikátna 0 EURO bankovka s portrétom Karla Gotta

Unikátna euro bankovka s nulovou hodnotou v limitovanom a číslovanom množstve 5000 kusov bude vydaná s portrétom Karla Gotta….

V celej Európe sú suvenírové bankovky zberateľským hitom a čoskoro tomu bude tak aj v Českej republike. Unikátna euro bankovka s nulovou hodnotou v limitovanom a číslovanom množstve 5000 kusov bude vydaná s portrétom Karla Gotta v rámci konceptu Euro Souvenir Česko. Začne sa predávať za 50 českých korún v deň spevákových osemdesiatych narodenín. To je v nedeľu 14. júla 2019 presne o 9 hodine v predajni Supraphone Musicpoint, Jungmannovo náměstí 17, Praha 1. 0 eur bankovka. Karel Gott, Praha

Chystá sa aj symbolických 80 kusov suvenírových bankoviek ako set spolu s exkluzívnym 15 CD-boxom Karel Gott – Singly (s nízkymi číslami suvenírových bankoviek). Predaj pamätných suvenírových euro bankoviek bude prebiehať prostredníctvom dvoch špeciálnych výdajných automatov. Tie akceptujú mince 10, 20 a 50 Kč. Vzhľadom na veľký záujem bude predaj limitovaný a prebiehať len do vypredania zásob.

PREDÁVAŤ SA BUDE V DEŇ OSEMDESIATYCH NARODENÍN ZLATÉHO SLÁVIKA EXKLUZÍVNE V PREDAJNI SUPRAPHONE MUSICPOINT V PRAHE!

Verzia s Karlom Gottom môže byť ďalší hit

V rámci Českej republiky už bolo realizovaných niekoľko vydaní, ktoré sa vždy vypredali v priebehu niekoľkých hodín. Podobný osud určite čaká aj motív s Karlom Gottom. Pri podobne lákavých motívoch  sa nezriedka stáva, že ich následná hodnota medzi zberateľmi výrazne stúpne. Tak ako tomu bolo pri vydaniach na Slovensku. Prvé vydanie Múzea SNP sa predáva za viac ako 110 Eur a Bratislavský hrad s chybotlačou za približne 60 Eur.

0 eur bankovka. Karel Gott, Praha

Vladislav Klajban, výkonný riaditeľ spoločnosti Nunofia, ktorá suvenírové eurobankovky vyrába, k tomuto poznamenal: „Výroba prebieha vo francúzskej tlačiarni cenín, ktorá vyrába aj pravé eurobankovky. Tiež koncept 0 Euro Souvenir pochádza z Francúzska. Pred štyrmi rokmi ho vytvoril Richard Faille a jeho hlavnou filozofiou je podpora turizmu, propagácia jedinečných kultúrnych pamiatok a lokalít ako aj významných osobností Európy. O vydanie s motívom Karla Gotta je už teraz obrovský záujem. Predovšetkým v Nemecku, Rakúsku a samozrejme aj na Slovensku. Nikto si nechce nechať ujsť toto limitované vydanie.“

Supraphon a pripomienka jeho narodenín

Exkluzívny predaj bude symbolicky v predajni vydavateľstva Supraphon. To je už od 60. rokov dvorným vydavateľom nahrávok Karla Gotta. K významnému životnému jubileu najúspešnejšieho speváka česko-slovenskej populárnej hudby vydal Supraphon hneď dve špeciálne kolekcie. Mapujú jeho najobľúbenejšie piesne z priebehu šiestich dekád  jeho oslnivej hudobnej kariéry.

Výberovky vyšli v dvoch kompletoch: KAREL GOTT  80/80 – NEJVĚTŠÍ HITY 1964–2019 na 4CD (kúpiť na martinus.sk) – a zároveň v exkluzívnom 15 CD boxe pod názvom KAREL GOTT SINGLY – 300 písní z let 1962–2019 (kúpiť na martinus.sk). Obidva komplety obsahujú aktuálny hit Karla Gotta – duet s dcérou Charlottkou SRDCE NEHASNOU. Nová CD kolekcia ako aj ďalšie albumy z diskografie Karla Gotta budú  v deň jeho osemdesiatych narodenín k dostaniu v uvedenej predajni Supraphon Musicpoint.

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.Inzercia

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu