ZN.SK
Karel Gott a Charlote Ella Gottová

Karel Gott a Charlotte Ella Gottová spievajú Srdce nehasnou

Len druhého mája sa na Youtube objavil nečakane duet českého multislávika Karla Gotta a jeho dcéry Charlotte Elly Gottovej. Ich duet Srdce nehasnou…

Len druhého mája sa na Youtube objavil nečakane duet českého multislávika Karla Gotta a jeho dcéry Charlotte Elly Gottovej. Za viac ako dva týždne má ich duet Srdce nehasnou neuveriteľných 4 milióny a pol zhliadnutí. Karlova tvorba je v súčasnosti skromnejšia aj vzhľadom na zdravotné ťažkosti. No o to vzácnejšia a významnejšia. Keď však vo videoklipe sprevádzanom orchestrom predstaví aj svoju dcéru. Na prvý pohľad pomoc kariére novej generácii, na pohľad druhý len odhalenie skutočného talentu.

Karel Gott a Charlote Ella Gottová

Charlotte Ella Gottová

Charlotte Ellu Gottovú, dcéru Karla Gotta, sme doteraz nemali možnosť vidieť viac ako na pár snímkach. V našich slovenských končinách sa dokonca bežne ani nestretávame s bulvárom, ktorý by lovil české celebrity. Karel Gott však má byť na čo hrdý. Aj v samotnom videoklipe k spoločnej piesni zaznelo jeho poďakovanie za dcéru, ako má. Bez preháňania je nutné dodať, že je prekvapením čistý hlas, krásna tvár a vôbec dievča, ktoré má našliapnuté do sveta hudby nie pre slávne meno, ale pre hlas.

Charlotte Ella Gottová má len 13 rokov. Narodila sa 30. apríla 2006, takže sa videoklip objavil krátko po jej narodeninách. Jej mamou je Ivana Macháčková-Gottová. Má mladšiu sestru Nelinku.

Karel Gott je veľký fenomén. Celý život sa držal svojho obľúbeného hudobného vydavateľstva Supraphon, objavil sa na 0 eurovej bankovke a je vďačným objektom pre spisovateľov. Jeho živototopisné, biografické, či autobiografické knihy sú takmer vždy trhákom. Prehľad takýchto kníh nájdete pod týmto odkazom.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu