ZN.SK
Votrelec Covenant Alien

Premiéra Votrelec: Covenant a návrat kultovej beštie Ridleyho Scotta

Bez Sigourney Weaver, ktorá neodmysliteľne patrí do tejto série, za to s celkom novým príbehom a skutočným votrelcom. Votrelec Covenant o pár týždňov v našich kinách.

Osídľovanie nových planét ľudstvom, programy vybraných párov, ktoré majú nájsť nové miesto na život a plodiť nové potomstvo. To sú dejové línie niektorých sci-fi poviedok, ale tiež najnovšieho Votrelca. Výnimočná kultová hororová séria stále nekončí a neustále má čím prekvapiť. Veď výskyt vesmírnych príšer sa nikdy neobmedzoval na jediné miesto vo vesmíre, na jedinú planétu a loď.

Votrelec Covenant Alien

Bez Sigourney Weaver, ktorá neodmysliteľne patrí do tejto série, za to s celkom novým príbehom a skutočným votrelcom, po akom túžia hlavne skalní fanúšikovia filmovej tvorby Ridleyho Scotta.

Trailer

Réžia: Ridley Scott
Hrajú: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Carmen Ejogo a ďalší

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu