Prečo by sme mali deťom púšťať rozprávky a animované seriály?

Prečo by sme mali deťom púšťať rozprávky a animované seriály?

Na pozeranie televízie u detí existuje viacero názorov. Všetci sa ale môžeme zhodnúť na tom, že ak má seriál či rozprávka náučný charakter, nič lepšie si pre naše deti nemôžeme priať. Uvidia tak spolunažívanie so zvieratami, silu priateľstva, či naučia sa nebojácnosti a zoznámia s dôležitými situáciami z bežného života. Už 1. augusta o 19:00 uvidíte seriál Tím DroniX16. augusta o 17:30 seriál Ernest & Rebecca na TV Minimax. Od 1. augusta sa všetci diváci navyše môžu tešiť na detskú stanicu Minimax s novým vzhľadom a obsahom.

Nezvyčajné priateľstvo

Čo by ste robili, keby ste vo veku 6 rokov boli úplne normálnym dievčaťom, ktoré žije so svojou mamou, staršou sestrou a psom a jedného dňa si nájdete dosť nezvyčajného kamoša? A slovo „nezvyčajný“ je v tomto prípade na mieste. Ernest je totiž mikrób, ktorého Rebecca chytila, keď lovila žaby.

animák na amc

Našťastie sa rozhodol, že nebude v telách ľudí šíriť žiadne nákazy, ale bude si radšej užívať život. S Rebeccou zažívajú veľa dobrodružstiev a všetky problémy sa im zvládajú ľahšie, keď majú jeden druhého po svojom boku. Jej rodičia sa totiž rozvádzajú a ona bojuje s oslabenou imunitou a chorľavosťou. Môže priateľstvo chorľavého dievčaťa s mikróbom dokázať zachrániť aj manželstvo jej rodičov? Dokážu si byť oporou za každých okolností? Nielen odpovede na tieto otázky sa dozviete v skvelom seriáli Ernest & Rebecca.

Neporaziteľný Tím DroniX

Svetom hýbu technológie a práve mladých lákajú nové, nepoznané a hlavne inteligentné veci. Partia troch študentov sa stretne na Hawkinsovej technickej akadémii, ktorá sa špecializuje predovšetkým na nanotechnológie, umelú inteligenciu a  drony. Práve láska k dronom spojí odvážneho pilota Bucka Rocketa, vynikajúceho dizajnéra Toma Chessmata a inžinierku Vicky Riskovú, aby spoločnými silami zdokonalili a vyrobili prototyp dronu s názvom DroniX. Nebude to ale také jednoduché. DroniXu sa chce zmocniť spoločnosť Vulture Corp., ktorá ho plánuje zneužiť na nekalé aktivity. Pracoval tam aj otec Vicky, krátko pred jeho záhadným zmiznutím. Stojí za tým Vulture Corp.? Podarí sa Tímu DroniX vyvinúť dron a ochrániť ho pred krádežou?

Ak vás lákajú moderné technológie a chcete nimi inšpirovať aj vaše deti, sledujte seriál Tím DroniX už 1. augusta o 19:00 na TV Minimax. Nenechajte si ujsť ani seriál Ernest & Rebecca už 16. augusta o 17:30 na TV Minimax, ak chcete vašim deťom ukázať skutočnú silu priateľstva a podpory toho druhého.

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.