ZN.SK
Oversize mikina

Oversize mikina si vás získa pohodlím, kvalitou i dizajnom

Oversize mikinami, ktoré sú aktuálne mimoriadne obľúbené, sa zaoberá množstvo dizajnérov rozmanitých značiek. Je len na vás, či si zvolíte…

Túžite pôsobiť mladistvo a sviežo? Chcete sa pri plnení každodenných povinností cítiť čo najpríjemnejšie? Vďaka oversize mikine z vás bude vyžarovať spokojnosť.

Oversize mikina

Ste športový typ, ktorý sa zo všetkého najradšej túži cítiť pohodlne? Pri letmom pohľade do vášho šatníka by sme v ňom objavili najmä ležérne a pohodlné kúsky? Vedzte, že patríte k väčšine a vôbec sa za to nemusíte hanbiť. Kvalitných mikín, teplákových súprav, džínsov a tričiek nie je nikdy dosť. Navyše nie je nikde napísané, že v športovej oversize mikine nemôžete pôsobiť zvodne a atraktívne. Nie je to totiž o oblečení, ale o vyžarovaní. Pokojne si teda vyberte športové oblečenie podľa svojej chuti a nenechajte sa odradiť neprajníkmi. Budete sa v ňom cítiť maximálne príjemne, čo sa odrazí aj na vašej celkovej nálade.

Skúšali ste už mikinové šaty?

Oversize mikinami, ktoré sú aktuálne mimoriadne obľúbené, sa zaoberá množstvo dizajnérov rozmanitých značiek. Je len na vás, či si zvolíte model Adidas, Nike, Tommy Hilfiger, Calvin Klein či vás viac zaujme módna oversize mikina House, výsledok bude určite skvelý. V ponuke House Brand nájdete „pod jednou strechou“ široký výber kvalitných kúskov, ktoré si zamilujete. Zvolíte si mikinu s kapucňou alebo bez? Vyhovuje vám viac zapínanie na zips či bez neho? Riaďte sa svojím vnútorným nastavením, hoci občas nezaškodí vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Možno vás to prekvapí. Čo takto napríklad zadovážiť si aspoň jeden model mikinových šiat? Ak ich šikovne skombinujete, viete si ich pokojne obliecť aj do práce či do mesta, budete pôsobiť mladistvo a sviežo.

Pre každého niečo. Oversize mikina pristane každému

Samotný používaný materiál oblečenia je v súčasnej dobe na pretrase v podstate denno-denne. In je stopercentná organická bavlna, ale výrobcovia využívajú aj iné zložky, vďaka ktorým sa budete cítiť ako v bavlnke. Pokiaľ ste typ, ktorý rád vytŕča z davu, zvoľte si výrazné farby a originálne grafické vzory. Nežnejším a tichším osôbkam sa zase budú možno páčiť jemné pastelové odtiene. Skvelé je, že môžete mať šesť, šestnásť i šesťdesiat, v oversize mikine sa budete cítiť a vyzerať skvelo bez ohľadu na vek. Ak podľahnete jej čaru, jeden kúsok vám rozhodne stačiť nebude.

Zdroj foto: Ekateryna Zubal / Shutterstock

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu