Detské autosedačky série Cybex Platinum a top úroveň bezpečnosti

Detské autosedačky série Cybex Platinum a top úroveň bezpečnosti

Pohodlnosť, bezpečnosť a v neposlednom rade krásny dizajn, to všetko ponúka inovovaná séria autosedačiek CYBEX Platinum Z2-Line. Vaše dieťa bude v maximálnom bezpečí od jeho narodenia až do veku 12 rokov, vďaka inovatívnemu systému, ktorý tvorí autosedačky CYBEX Cloud Z2  i-Size a CYBEX Sirona Z2 i-Size spolu s kompatibilnou bázou CYBEX Base Z2. Tento systém doplňuje autosedačka skupiny 2/3 CYBEX Solution Z-fix.

Cybex sedačka

CYBEX Z2-Line opäť spĺňa inovačný princíp D.S.F., ktorý je od úplného začiatku hlavnou filozofiou značky. Stelesňuje cieľ  skĺbiť ikonický dizajn (Design) spolu s najvyššími štandardmi kvality a bezpečnosti ( Safety) dohromady s inteligentnou funkčnosťou (Functionality). Robustný vnútorný materiál zaručuje nekompromisnú ochranu, zatiaľ čo mäkký interiér autosedačky poskytuje maximálny komfort a pohodlie. Nechýbajú ani moderné denimové prvky či trendy strieborné detaily, ktoré vyzdvihujú autosedačky na úroveň krásnych dizajnových produktov. Ponúkajú naozaj všetko, čo si náročný rodič vyžaduje pre svoje dieťa.

Modulárne a pohodlné

Výber prvej autosedačky nie je pre čerstvých rodičov nič jednoduchého. Preto CYBEX prichádza na pomoc s modulárnym systémom Z2-Line: jedna základňa je kompatibilná ako s novorodeneckou sedačkou CYBEX Cloud Z2-Size, tak aj s jeho pokračovateľkou, autosedačkou CYBEX Sirona Z2-Size. Základňa automaticky rozpozná typ autosedačky, čím sa eliminuje nebezpečenstvo nesprávnej inštalácie u oboch autosedačiek, či predčasnej inštalácie do pozície po smere jazdy pri otočnej autosedačke Sirona Z2 i-Size.

Výhody novorodeneckej autosedačky CYBEX Cloud Z2 i-Size:

  • Autosedačka je pri upevnení na základne otočná o 180stupňov, môže byť teda otočená smerom ku dverám pre ľahšiu nástupnú a výstupnú pozíciu. Vďaka tomuto unikátnemu systému je bezpečné zaistenie dieťaťa v autosedačke ľahšie ako kedykoľvek predtým.
  • Môže byť mimo automobil uvedená do polohy ležmo. Novorodenec teda môže byť v správnej ergonomickej polohe, bez vybratia z autosedačky. V automobile je novinkou možnosť uviesť dieťa do mierneho ľahu pre maximálny komfort počas jazdy.
  • Autosedačka je taktiež vybavená veľkorysou slnečnou strieškou s ochranou UPF50­+, ktorá nájde využitie najmä pri používaní autosedačky mimo vozidla pripevnenom na kočíku.

Modulárny systém

Akonáhle dieťa vyrastie zo svojej prvej novorodeneckej autosedačky, výber tej druhej je vďaka modulárnemu systému tak jednoduchý. Autosedačku CYBEX Sirona Z2 i-Size je totiž veľmi pohodlné inštalovať na rovnakú základňu. Táto autosedačka ponúka:

  • Otáčanie na základni o 360 stupňov, a teda jednoduchú nástupnú a výstupnú pozíciu, keď je autosedačka sklopená.
  • Pozícia proti smeru jazdy, ktorá môže byť využívaná do 105 cm výšky dieťatka, teda približne do jeho štyroch rokov. Tento spôsob dopravy výrazne znižuje riziko zranenia v prípade čelného nárazu.
  • Technológia zníženia energie, ktorá znižuje sily pôsobiace na oblasť krku dieťaťa v prípade čelného nárazu.
  • 5 čiastočne sklopených polôh v smere i proti smeru jazdy, čo zvyšuje pohodlie pri spaní a cestovaní. Samozrejmosťou je funkcia sklopenia autosedačky jednou rukou, ktorá výrazne uľahčuje rodičom nastavenie sedačky a zaistenie dieťaťa.

CYBEX Solution Z-fix

Z2-Line je možné doplniť autosedačkou CYBEX Solution Z-fix, vďaka ktorej budú v maximálnom bezpečí i väčšie deti a školáci.

  • Autosedačka rastie s dieťaťom a zväčšuje sa ako do výšky, tak do šírky, čím dieťaťu poskytuje maximálne bezpečie po celú dobu jeho vývoja od troch až do dvanásť rokov.
  • Ponúka patentovanú trojpozičnú polohovateľnú opierku hlavy, ktorá pri spánku zabraňuje preklopeniu hlavičky dieťaťa dopredu.
  • Garantuje v prípade bočného nárazu maximálnu bezpečnosť a ochranu, vďaka integrovanému systému L.S.P. ( systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze).

Cybex sedačka

CYBEX Platinum Z2-Line dokazuje, že CYBEX s absolútnou vervou pracuje na vývoji svojich produktov, ktoré posúvajú hranice tej najvyššej bezpečnosti na novú úroveň. Zároveň však poskytuje rodičom i dieťatku maximálne možné pohodlie a jeho užívanie je veľmi intuitívne. Nová séria CYBEX Z2-Line vznikla pre tých, ktorí si žiadajú nekompromisnú bezpečnosť a chcú sa na svoju autosedačku 100percentne spoľahnúť.

O spoločnosti CYBEX

Nemecká spoločnosť založená v roku 2005 je celosvetovo známa pre svoj ikonický dizajn, inovatívnu technológiu, prvotriedne bezpečnostné prvky všetkých svojich produktov a v neposlednom rade jedinečnú funkčnosť pre všetkých štýlových rodičov a ich ratolesti. Výrobky značky CYBEX majú za cieľ dokonale zapadnúť do životného štýlu rodičov a umožniť im príjemný a jednoduchší život v maximálnom komforte a bezpečí. “ Pre všetkých ľudí zajtrajška!“


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.