ZN.SK
želanie k narodeninám komedia

Do kín mieri Želanie k narodeninám od tvorcov Želania pre Ježiška

Do kín prichádza komédia Želanie k narodeninám. Nové postavy zažijú celkom nový príbeh, v ktorom sa narodeninové prekvapenie

Česká komédia Želanie pre Ježiška patrila počas vianočných sviatkov k najsledovanejším programom našich televízií. Režisérka Marta Ferencová a producent Adam Dvořák spojili sily znova a už 19. januára príde do kín ich nový spoločný film, tentoraz nazvaný Želanie k narodeninám. Nové postavy zažijú celkom nový príbeh, v ktorom sa narodeninové prekvapenie vymkne spod kontroly.

želanie k narodeninám komedia

Oslava narodenín, ktorá dopadne inak

V centre príbehu bude stáť Líba – mamička, babička, ale predovšetkým vládkyňa rodiny, ktorá sa chystá osláviť narodeniny. Vždy ich trávi v rodinnom kruhu, ale o tom, koľké v poradí to práve sú, sa v tomto kruhu nahlas nehovorí. Nie je to ale jediné tajomstvo, ktoré rodina skrýva. Syn Petr sa rozhodne, že prvýkrát po rokoch nebude oslavovať narodeniny s matkou, ale so svojou láskou. Predstiera chorobu a z rodinnej oslavy sa vyhovorí. Táto zdanlivo nevinná lož však spustí lavínu nečakaných udalostí, a tak sa celá veľká rodina namiesto pokojnej oslavy jubilea ocitne na ceste, kde jedna nepredvídateľná situácia strieda druhú.

Herecké obsadenie v kmédii Želanie k narodeninám

Herecká dvojica Evy Holubovej a Jaroslava Dušeka si získala srdcia divákov už pri ich iskrivej súhre vo filme Pelíšky. Vo vianočnom Želaní pre Ježiška to potvrdili. Spoločná prítomnosť na plátne je zárukou fungujúceho humoru a dokážu to aj vo svojej novinke. Vo filme Želanie k narodeninám sa k nim pridá aj spevák Tomáš Klus. O ňom nie je veľmi známe, že vyštudoval herectvo na Divadelnej akadémii múzických umení v Prahe. Ďalej sa publikum môže tešiť na  Veroniku Khek Kubařovú, Jaroslava Plesla, Matěja Hádeka alebo Simonu Babčákovu. Oba filmu, hoci tvoria názvom sériu, tak nebudú postavami alebo dejovou líniou prepojené.

Českú komédiu o tom, ako sa rodinná oslava môže zvrtnúť na divokú jazdu. Pri takej si nikto nemôže byť istý vôbec ničím, do slovenských kín  prinesie distribučná spoločnosť Continental film. Film sa v kinách objaví v januári 2023.

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu