Autorské spojenie Michaela Zamari + Baja Dolce a novinka Nasleduj ma

Autorské spojenie Michaela Zamari + Baja Dolce a novinka Nasleduj ma

Slovenské autorky Michaela Zamari a Baja Dolce sa po žiadosti mnohých fanúšikov spojili a vytvorili tak dlhoočakávaný knižný duet s názvom Nasleduj ma, ktorý vydali koncom apríla 2022. Dokopy už publikovali cez pätnásť titulov a svoje skúsenosti pretavili do jedinečnej spolupráce. Tento romantický počin vás vezme na cestu po svete od malebnej Hriňovej, cez romantické Taliansko až do miestami drsnej exotickej Ázie.

Michaela Zamari Baja Dolce Nasleduj ma

Láska v príbehu sa vyobrazuje naozaj mnohými spôsobmi, od lásky k sebe samému, k partnerovi, či k ľuďom, ktorí žijú na pokraji biedy, až po lásku k našej Zemi. Je tenká hranica, kedy môžu sociálne siete pomôcť a kedy naopak ublížiť. Aj o tomto je cestovateľský román Nasleduj ma, ktorý v sebe zahŕňa veľké posolstvá. Knihu si už možno zakúpiť v najlepších kníhkupectvách alebo v elektronickej verzii a autorky v máji a júni absolvujú niekoľko besied po Slovensku, kde ich čitatelia môžu stretnúť. Okrem rodnej Bratislavy navštívia aj Kremnicu, Sereď, Nové Zámky, Trenčín a zavítajú aj do Košíc a Prešova.

O čom je príbeh Nasleduj ma?

Bohatý podnikateľ Jason poverí svojho brata nájsť niekoho, kto by mu spravoval siete vo virtuálnom svete, zatiaľ čo on sa plne sústredí na zlepšenie toho skutočného.

Naopak, Lucia z virtuálnej reality uteká, aby zvládala aspoň skutočný svet. Počas úniku naprieč Talianskom jej pomaly dochádzajú financie, a ak niečo nevymyslí, bude sa musieť popasovať s návratom domov. Práve tam sa všetko jej trápenie začalo. Preto, keď si vypočuje cudzí rozhovor o práci snov, nezaváha ani na sekundu. Jasonov brat sa nemieni prehŕňať tisíckami životopisov, a keď mu príde do rany šikovná fotografka Lucia, rozhodne sa šetriť čas aj nervy. Aspoň tie svoje.

Jason mal len jedinú podmienku. Aby túto lukratívnu pozíciu získal muž. Keď sa stretáva s Luciou, šľahá okolo seba blesky a robí všetko preto, aby ju čím skôr poslal tam, odkiaľ prišla. Ona sa však nevzdáva. Je ochotná strpieť aj náladového šéfa a s veľkým sebazaprením opäť vstúpiť do víru sociálnych sietí, len aby si túto prácu udržala. Najspontánnejšie veci predsa bývajú tie najlepšie a zmena plánov nakoniec prinesie do života Jasona a Lucie nový vietor. Pôjde však o hurikán ničiaci všetko, čoho sa dotkne, alebo o čerstvý vánok, ktorý vyčistí cestu novej úrode?

Autorské spojenie

Dve obľúbené slovenské autorky sa spojili, aby v jedinečnom príbehu premietli, že svet nie je iba čierno-biely, sociálne siete môžu byť peklom, ale zároveň spásou, a pre každú náročnú dušu existuje tá pravá polovička.
V príbehu Nasleduj ma nájdete humor, lásku, vášeň, čarovné momenty a myšlienky, ktoré vám môžu zmeniť život tak ako autorkám a hlavným hrdinom.
Chcete zažiť dobrodružstvo na jedinečnej ceste Srí Lankou, Indiou, Thajskom či Laosom? Tak nasledujte Lucku a Jasona za lepšími zajtrajškami.

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.