ZN.SK
Harry Styles vo filme Neboj sa, zlatko

Harry Styles hrá v trileri Neboj sa, zlatko. Uvedie ho v Benátkach

Medzinárodný filmový festival Benátky včera zverejnil značnú časť svojho filmového programu a okrem účasti slovenského filmu Obeť v súťažnej sekcii Orizzonti, ponúkne v ostatných sekciách viacero ďalších filmov, na ktoré sa môžeme tešiť na jeseň v slovenských kinách. Jedným z nich je snímka Neboj sa, zlatko, ktorú tvorcovia označujú ako sexy psychologický triler a jednu z hlavných úloh si v nej zahral populárny spevák Harry Styles.

Harry Styles vo filme Neboj sa, zlatko

Sympatická a obľúbená Alice, hlavná hrdinka príbehu, žije s manželom Jackom v idylickej komunite na americkom predmestí päťdesiatych rokov minulého storočia. Jej perfektný život sa ale začína rozpadať a spod nablýskaného povrchu sa dostáva na svetlo sveta hrozivá realita. Nič nie je také, akým sa zdá, a Alice sa musí rozhodnúť, kam až dokáže zájsť, aby odhalila znepokojujúcu pravdu.

Hviezdou Harry Styles, režisérkou (aj herečkou) Olivia Wilde

Snímku nakrútila režisérka Olivia Wilde, ktorá je aj u nás známa ako herečka z filmov Vymedzený čas, Rivali či Ona. Vo svojej novinke si sama tiež zahrala a obsadila ju ďalšími známymi kolegami a kolegyňami. Ako hrdinka Alice sa predstaví Florence Pugh, ktorá si publikum získala presvedčivými výkonmi v tituloch Slnovrat, Malé ženy či Black Widow. Jej manžela Jacka stvárni známy spevák Harry Styles, jedna z najväčších hviezd súčasného svetového šoubiznisu, ktorý sa už ako herec objavil vo vojnovej snímke Dunkirk či potitulkovej scéne komiksového veľkofilmu Eternals. Vo filme si ďalej zahrali napríklad Chris Pine (Star Trek, Wonder Woman) či Gemma Chem (Šialene bohatí Aziati, Eternals).

Triler Neboj sa, zlatko čaká svetová premiéra na benátskom festivale krátko po prázdninách, do slovenských kín príde 22. septembra. Nový trailer odhaľuje, že sa publikum môže tešiť na skutočne štýlový zážitok, pri ktorom si nikto nebude môcť byť istý, aká je pravda. Na slovenské plátna snímku prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Trailer filmu Neboj sa, zlatko:

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu