ZN.SK
Duna časť druhá ukážka

Duna: Časť druhá sľubuje veľkolepý zážitok a poodhaľuje trailer

Duna: časť druhá poodhalila svoju očakávanú videoukážku – trailer. Začína emotívnymi zábermi, sústredenými na zbližovanie Paula s Chani…

Prvá časť sci-fi veľkofilmu Duna v roku 2021 očarila celý svet. Publikum pozvala do prepracovaného a vizuálne uchvacujúceho sveta ďaleko za hranicami našej galaxie, v ktorom je najdrahšou komoditou vzácne korenie a planéta, na ktorej ho ťažia, sa stáva stredobodom záujmu znepriatelených rodov. Režisér Denis Villeneuve nás tam už na jeseň aktuálneho roka pozve znova. Snímka Duna: Časť druhá príde do kín 2. novembra a prvý trailer nijako netají, že pôjde o dobrodružstvo ešte veľkolepejšie, než bolo to prechádzajúce.

Duna časť druhá ukážka

Duna: Časť druhá a teda veľkolepé pokračovanie

V pokračovaní sci-fi ságy sa Paul Atreides, hrdina prvej časti, spojí s tajomnou Chani a národom Fremenov, aby sa pomstil sprisahancom, ktorí zničili jeho rodinu. Zároveň sa však bude snažiť zabrániť hroznej budúcnosti, ktorú dokáže predvídať len on sám.

Prvé ukážky, ktoré snímku predstavujú v čerstvom traileri, naznačujú, že sa fanúšikovia dočkajú všetkých ingrediencií, vďaka ktorým si Dunu obľúbili. Vrátia sa známe postavy a okrem ústrednej dvojice, ktorú tvoria herci Timothée ChalametZendaya, sa môžu tešiť aj na návrat Rebeccy Ferguson, Josha Brolina, Davea Bautistu, Javiera Bardema či Stellana Skarsgårda. Nové postavy stvárnia napríklad Florence Pugh, známa z filmov Black Widow či Slnovrat, Austin Butler, nominovaný na Oscaraza svoj výkon v životopisnej dráme Elvis, alebo Léa Seydoux, ktorá zažiarila v posledných „Bondovkách“.

Očakávaná ukážka je vonku

Trailer začína emotívnymi zábermi, sústredenými na zbližovanie Paula s Chani na planéte, ktorá je jeho novým útočiskom. Nepriatelia však tušia, že je potomok mocného rodu stále nažive a sú mu v pätách. Režisér Villeneuve ukazuje, že nebude núdza o množstvo súbojov a hlavný hrdina bude musieť dokonca jazdiť na jednom z gigantických pieskových červov, ktorým je planéta Arrakis domovom.

Duna časť druhá, premiéra 2023

„Nech žijú bojovníci!“ hlásajú medzititulky v závere traileru a zhromaždené masy, pripravené ochrániť svoj domov, v posledných záberoch nechávajú tušiť, že nás čaká súboj, aký filmové plátna ešte nezažili. Na tie slovenské ho v novembri prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Prvý trailer filmu:

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu