Alec Völkel a rocková extravagancia netradične - na kočíkoch

Alec Völkel a rocková extravagancia netradične – na kočíkoch

Prečo si neužiť rodinné výlety a vychádzky, či už autom, alebo na prechádzke s kočíkom v štýle rocku? Na trhu je Rockstar – jedinečná módna kolekcia pochádzajúca z dielne známeno výrobcu detských kočíkov a autosedačiek CYBEX , ktorá spolupracuje so známym nemeckým hudobníkom menom Alec Völkel. Leopardia potlač vo farebnej kombinácii čiernej s tmavo-červenou, ktorú dopĺňajú zlaté retiazky a moderné výšivky, tvoria nadčasovú eleganciu pre moderné rodiny. Kolekcia Rockstar nám sľubuje špičkovú módu hodnú prehliadkových mól. Po predchádzajúcej úspešnej spolupráci značky s topmodelkou Karolínou Kurkovou a hudobníkom DJ Khaledom je to ďalší zásah do čierneho!

Alec Völkel a kolekcia kočíkov Rockstar

Populárna značka CYBEX a nemecký hudobník Alec Völkel predstavujú originálnu modernú módnu kolekciu s názvom Rockstar pre malých rockerov a ich moderných rodičov

Rockstarkočíky sú skrátka iné

„Spoločne so ženou nám záleží na tom, aby boli naše deti v bezpečí, ale zároveň boli štýlové,“ vraví Alec Völkel. Najviac ho zo všetkých inšpirovala práve jeho dcérka Rosenrot Malou. Tá sa manželom narodila minulú jar v apríli. Alecova vášeň pre klasický rock´n´roll, neštandardné kombinácie a schopnosť nebáť sa byť výnimočný sa zrkadlí v tejto kolekcii a v spolupráci s CYBEXOM. Rodina sa okamžite zamilovala do svojrázneho moderného výsledku. Spokojný je tiež český zakladateľ značky CYBEX Martin Poš: “ Spolupráca s kamarátom, akým je Alec, bola absolútne úžasná a práve náš osobný kontakt dodal tímu mnoho pozitívnej energie, vďaka čomu sme si celý ten proces naozaj užili. Stvorili sme kolekciu, ktorá dokonale stelesňuje Alecov životný štýl a zároveň hovorí za srdca našej životnej filozofie.“

Kolekciu Rockstar tvoria kočíky CYBEX v najvyššej rade Platinum, modely Priam, e-Priam a Mios, ocenenú novorodeneckú autosedačku Cloud Z2 i-Size a decký zimný fusak Footmuff. Ak sa vyberiete do Prahy,na Širokej ulici č.15 si môžete zakúpiť, alebo sa len pokochať na celej novej kolekcii v predajni CYBEX. Samozrejme novú kolekciu nájdete aj vo všetkých autorizovaných predajniach CYBEX v celej Českej republike. Veď rodičovstvo je jedna veľká rocková párty, prežite ju plnými dúškami práve s jedinečnou kolekciou, akou Rockstar určite je!

O spoločnosti CYBEX

Firma CYBEX bola založená v roku 2005. Je celosvetovo uznávaná najmä pre jej jedinečný dizajn, bezpečnostné prvky najvyššej kvality. Taktiež aj pre funkčnosť a inovatívnu technológiu svojich produktov určených pre detičky a ich štýlových rodičov. Najnovšie módne trendy, prvky haute couture, či jedinečné módne zložky v kolekcii… V roku 2014 sa nemecká firma CYBEX spojila s Goodbaby International Holding Limited.

So značkou sa spájajú aj niektoré svetové celebroty. Napríklad speváčka Katy Perry, herečka Keira Knightly či diva Gwen Stefanni. Tie si obľúbili kočíky pre ich vlastnosit a bezpečnosť. Ako jediná na svete, nám ponúka aj elektronický kočík e-Priam. V ňom svoje ratolesti vozia aj známe moderátorky a herečky Nicol Leitgeb (Štíbrová), Veronika Arichteva a Martina Pártlová.

Ohodnoťte článok post

Príležitostná autorka článkov a rozhovorov na ZN.SK