ZN.SK
šperky

Ani šperky už nemusíte kupovať osobne v obchode

Vianoce 2020 budú zo známych dôvodov ešte viac než tie predošlé v znamení on-line nákupov. Z pohľadu rýchlosti a tento rok trochu aj z dôvodu zdravia je lepšie kupovať darčeky,,,

Vianoce 2020 budú zo známych dôvodov ešte viac než tie predošlé v znamení on-line nákupov. Z pohľadu rýchlosti a tento rok trochu aj z dôvodu zdravia je lepšie kupovať darčeky na internete z pohodlia domova než osobne v klasických obchodoch. Prechod na on-line nakupovanie si však vyžaduje aj určitú mentálnu akceptáciu zo strany ľudí. Nie je ľahké si hneď pripustiť, že napríklad aj potraviny, jedlo či také cenné veci ako šperky si už môžeme kúpiť na internete. Pritom tým nič nestrácame, naopak, získavame výhodnejšiu cenu.

šperky

Aj dámske náramky

Dámsky Pandora náramok patrí medzi darčeky, ktoré muži radi a často kupujú na Vianoce svojim manželkám či partnerkám. Šperky vo všeobecnosti patria k obľúbeným vianočným darčekom, a v prípade ženských šperkov sú dámske náramky v rebríčkoch popularity na čele. Pochopiteľne, doteraz sa spájali skôr s klasickým nákupom v obchode. Doba sa však mení, a aj on-line na diaľku viete svojej milovanej zakúpiť krásny dámsky náramok.

Ponuka je široká

Určitou výhodou môže byť, že pri nákupe prostredníctvom e-shopu nie je človek viazaný skladovou zásobou, ako to býva v klasických predajniach. V praxi to znamená, že máte prístup možno k niekoľkonásobnému počtu šperkov oproti kamennému obchodu. Pochopiteľne, dámsky náramok si pri nákupe na diaľku nemôžete vyskúšať alebo vziať do ruky. Základné údaje, ako veľkosť náramku, však poznáte, veď so svojou partnerkou ste už nejaký čas strávili. A navyše, aj na diaľku viete objaviť kvalitu a posúdiť, či by sa tento náramok vašej milovanej hodil.

Príde ešte do Vianoc

Všímajte si, či jednotlivé e-shopy garantujú doručenie darčekov ešte do Vianoc. V tomto čase by ste to však stále mali bez problémov stihnúť. Čiže ak teraz objednáte svojej milovanej dámsky náramok z e-shopu, tak jej ho ešte budete môcť nechať pod vianočným stromčekom.

V prípade šperkov sú pochopiteľne aj vyššie nároky na prepravné spoločnosti, resp. kuriérov. Je rozdiel objednať si a vyzdvihnúť tovar za pár eur, a šperk možno za stovky eur. Ich preprava a doručenie teda podlieha ešte vyšším bezpečnostným štandardom, ktoré jednotlivé e-shopy logicky neprezradia, aby nedali návod potenciálnym špekulantom. Je ale v záujme e-shopov, aby doručenie šperkov bolo maximálne bezpečné.

Zdroj obrázka: i am EM / Shutterstock.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu