ZN.SK
smiech počítač

Transparentný účet Andreja Danka je plný 0,01 € platieb a odkazov

Transparentný prezidentsko-kandidátsky účet Andreja Danka sa trochu zvrtol. Platby pribúdajú, ale inak, ako si to predstavoval.

Zľavy na wellness pobyty

Prezidentská kandidatúra Andreja Danka sa od svojho vyhlásenia stretáva s humorom. O humor sa opierali mnohí tí, čo o kandidatúre len počuli a aj po overení, že je to pravda, zostáva informácia ako vtip zlý. Funkcia prezidenta totiž vyžaduje človeka diplomatického, inteligentného, vzdelaného, výborného v komunikácií. Bolo by pritom nemysliteľné mať za prezidenta človeka s názormi, nejasným slovníkom a vyjadrovaním, či názormi, aké má Andrej Danko. On sám si musí byť vedomý, že v kampani proti Korčokovi a Pellegrinimu jeho renomé a obľúbenosť nemôže obstáť. Napriek tomu svoj boj o prezidentské kreslo nevzdáva a dokonca sprístupnil svoj kampaňový transparentný účet.

Danko Transparentný účet

Transparentný účet s transparentnými komentármi

Doň môžu prispievať všetci, ktorí poznajú bankové spojenie, alebo odkaz na účet samotný. Každý má možnosť nahliadnuť do toho, kto prispel, rovnako aj na poznámku. Nuž a práve poznámka, ktorú si pri platbe vieme zvoliť a ktorá zostáva zachovaná aj na transparentnom účte, otvára nové možnosti, ako odovzdať Andrejovi Dankovi odkaz od ľudí. Tí si myslia o jeho kandidatúre všeličo. Mnohí pritom využívajú políčko pre správu aj na to, aby posilnili humornú náladu, ktorá sa nad niektorými príspevkami vznáša voči jeho výrobkom, výslovnosti, či pravopisu. Jedno-centové sumy pribúdajú raketovou rýchlosťou.

Stovka ľudí tak Dankovi na kampaň prispeje 1 eurom, prípadne tisícka 10 eurami. Pri scrolovaní medzi jednotlivými príspevkami sa nachádza množstvo vtipných odkazov, pričom reálne sumy sú tu skôr minimálne. Humorne na tomto účte nakoniec vyznieva všetko a osobitným humorom sú sumy, ktoré sú zrejme myslené vážne.

smiech počítač

Výnimočnú príležitosť povedať svoj názor tak prekvapivo ľudia našli na mieste, kde to zrejme nečakal ani samotný prezidentský kandidát. A práve z jeho účtu sa tak stal najmedializovanejší, najsledovanejší a najobľúbenejší účet, ktorého stav si mnohí radi dajú do záložiek, aby sa prišli zajtra pobaviť na nových odkazoch.

Mohlo by zaujímať tiež:

Roman

Roman
Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu