Súťaž: vyhrajte s filmom „Bella a Sebastián 2“ 3x filmový balíček cien - Zaujímavé novinky ZN.SK

Súťaž: vyhrajte s filmom „Bella a Sebastián 2“ 3x filmový balíček cien

Jeden z najslávnejších príbehov o priateľstve človeka a psa sa vracia v ďalšom filmovom dobrodružstve. Bella a Sebastián 2: Dobrodružstvo pokračuje si môžete pozrieť v slovenských kinách od 11. februára. Avšak už o niečo skôr môžete zabojovať o naozaj pekné ceny, pre ktoré sa oplatí stráviť aspoň chvíľku nad správnymi odpoveďami.

Súťaž Bella a Sebastian

O čo hráte?

3x filmové vecné balíčky s motívom filmu: batoh, detské tričko a šiltovka a kniha Bella a Sebastián od vydavateľstva Albatros Media k tomu.

  1. Napíšte nám, kto je autorom literárnej predlohy:

  2. 1. Napíšte nám, aké plemeno psa je Bella, ústredná psia hrdinka filmu:

  A) Bernský salašnícky pes, B) Pyrenejský horský pes C) Švajčiarský vipet

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Nezabudnite na poštovú adresu na Slovensku:

  Ukážka:

  Podmienky súťaže:

  Správne odpovede posielajte prostredníctvom formulára do 15. februára 2015, 23:59 hod. Súťaž je určená všetkým súťažiacim s adresou na Slovensku. Každý súťažiaci sa smie súťaže zúčastniť len raz. Žrebujeme troch výhercov z pomedzi správnych odpovedí. Sponzorom súťaže je BONTON FILM, distribútor filmu do kín v SR a ČR. Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Výhry nepodliehajú zdaneniu a výška výhry tiež nepodlieha platbe zdravotného poistenia. Účasťou v súťaži súhlasí každý súťažiaci s plným znením týchto podmienok. Súhlasí s príjmom noviniek, ktoré môže kedykoľvek odhlásiť. Organizátor používa poštovú adresu len raz pri odoslaní výhry. Po vyhodnotení nie je žiaden údaj mimo emailové adresy, ďalej používaný. Žiaden z údajov nie je zdieľaný s tretími stranami. Adresy výhercov sú ako jediné adresy odoslané sponzorovi súťaže, aby odoslal výhry. Poštové adresy a mená sú nepoužívané a skartované bez archivácie.
  Zo súťaže sú zamietnuté všetky účasti, pokusy o obchádzanie pravidiel, opakovanej účasti, prihlasovania viacerých členov rodiny, kde by mala víťaziť viac početná rodina. Kľúčový je počítač, nie počet emailových adries. Zo súťaže sú vyradené všetky pokusy obchádzania pravidiel a opakovanej účasti bez diskusie. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné organizačné zmeny, ak sú nevyhnutné. Výhry nie sú vymáhateľné.

  Vyhodnotenie

  Druhá najbúrlivejšia súťaž v našej histórii. Získali sme viac ako 500 súťažných odpovedí, hoci 180 pokusov o obchádzanie pravidiel viac násobnou účasťou, ba dokonca opakovaným pokusom prihlásiť sa s rovnakými údajmi. Po precíznom vyčistení a vyfiltrovaní čistých odpovedí sme získali viac ako 300 súťažiacich z pomedzi ktorých sme vyžrebovali troch výhercov. Všetkým trom gratulujeme a ďakujeme im rovnako, ako aj ostatným, že sú našou súčasťou.

  Jaroslav Lengyel, Košice
  Pavol Štukovský, Lednické Rovne
  Tomas Agocs, Gemerský Jablonec

  Ohodnoťte článok post

  Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.