ZN.SK
Súťaž Bella a Sebastian

Súťaž: vyhrajte s filmom „Bella a Sebastián 2“ 3x filmový balíček cien

SKONČENÉ: Jeden z najslávnejších príbehov o priateľstve človeka a psa sa vracia v ďalšom filmovom dobrodružstve. Bella a Sebastian 2: Dobrodružstvo pokračuje si môžete pozrieť…

Zľavy na wellness pobyty

Jeden z najslávnejších príbehov o priateľstve človeka a psa sa vracia v ďalšom filmovom dobrodružstve. Bella a Sebastián 2: Dobrodružstvo pokračuje si môžete pozrieť v slovenských kinách od 11. februára. Avšak už o niečo skôr môžete zabojovať o naozaj pekné ceny, pre ktoré sa oplatí stráviť aspoň chvíľku nad správnymi odpoveďami.

Súťaž Bella a Sebastian

O čo hráte?

3x filmové vecné balíčky s motívom filmu: batoh, detské tričko a šiltovka a kniha Bella a Sebastián od vydavateľstva Albatros Media k tomu.

[contact-form-7 id=“2069″ title=“Súťaž o BELLA“]

Ukážka:

Podmienky súťaže:

Správne odpovede posielajte prostredníctvom formulára do 15. februára 2015, 23:59 hod. Súťaž je určená všetkým súťažiacim s adresou na Slovensku. Každý súťažiaci sa smie súťaže zúčastniť len raz. Žrebujeme troch výhercov z pomedzi správnych odpovedí. Sponzorom súťaže je BONTON FILM, distribútor filmu do kín v SR a ČR. Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Výhry nepodliehajú zdaneniu a výška výhry tiež nepodlieha platbe zdravotného poistenia. Účasťou v súťaži súhlasí každý súťažiaci s plným znením týchto podmienok. Súhlasí s príjmom noviniek, ktoré môže kedykoľvek odhlásiť. Organizátor používa poštovú adresu len raz pri odoslaní výhry. Po vyhodnotení nie je žiaden údaj mimo emailové adresy, ďalej používaný. Žiaden z údajov nie je zdieľaný s tretími stranami. Adresy výhercov sú ako jediné adresy odoslané sponzorovi súťaže, aby odoslal výhry. Poštové adresy a mená sú nepoužívané a skartované bez archivácie.
Zo súťaže sú zamietnuté všetky účasti, pokusy o obchádzanie pravidiel, opakovanej účasti, prihlasovania viacerých členov rodiny, kde by mala víťaziť viac početná rodina. Kľúčový je počítač, nie počet emailových adries. Zo súťaže sú vyradené všetky pokusy obchádzania pravidiel a opakovanej účasti bez diskusie. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné organizačné zmeny, ak sú nevyhnutné. Výhry nie sú vymáhateľné.

Vyhodnotenie

Druhá najbúrlivejšia súťaž v našej histórii. Získali sme viac ako 500 súťažných odpovedí, hoci 180 pokusov o obchádzanie pravidiel viac násobnou účasťou, ba dokonca opakovaným pokusom prihlásiť sa s rovnakými údajmi. Po precíznom vyčistení a vyfiltrovaní čistých odpovedí sme získali viac ako 300 súťažiacich z pomedzi ktorých sme vyžrebovali troch výhercov. Všetkým trom gratulujeme a ďakujeme im rovnako, ako aj ostatným, že sú našou súčasťou.

Jaroslav Lengyel, Košice
Pavol Štukovský, Lednické Rovne
Tomas Agocs, Gemerský Jablonec

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Čo tak niečo zaujímavé?

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu