Súťaž: vyhrajte lístky do kina na hororovú novinku Uteč - ZN.SK

Súťaž: vyhrajte lístky do kina na hororovú novinku Uteč

Horor Uteč, ktorý momentálne môžete vidieť v slovenských kinách, nečakane, alebo možno aj očakávateľne ľudí zaujal. Ak ste doteraz nemali možnosť ho vidieť a užiť si po dlhšej dobe opäť zaujímajú hororovú lahôdku, môžete skúsiť šťastie v našej súťaži a vyhrať lístky do kina práve na novinku Uteč. Postačí, ak nám do 3. Mája 2017 napíšete správnu odpovede na súťažné otázky a dva lístky do kina v niektorom z najbližších miest k tvojmu bydlisku môžu byť tvoje. Celkovo žrebujeme až troch výhercov, takže šance sú stále vysoké.

film uteč v kinách

Súťažné otázky:

1. Ktorá distribučná spoločnosť prináša film na Slovensko? (nápoveda)
Odpoveď:

2. Aký je z počiatku jediný problém hlavnej postavy? (nápoveda)
A) Nevera, B) Fajčenie, C) Gamblerstvo, D) Alkoholizmus
Odpoveď:

_____________________________________

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Presná poštová adresa:

 

Podmienky

Súťaž prebieha do 3. Mája 2017 prostredníctvom formulára na tejto stránke. Organizátorom súťaže je ZN.SK, sponzorom súťaže je filmová distribučná spoločnosť CINEMART SK. Termín ukončenia súťaže sa môže zmeniť v priebehu súťaže. Výhra nie je vymáhateľná a zameniteľná za inú, prípadne hotovosť. Účasť v súťaži je podmienená slovenskou poštovou adresou – kuriér doručí lístky.  Zo súťaže sú vylúčené opakované účasti, účasti z jedného počítača a teda rôzne kombinácie stále rovnakých mien. Do žrebovania sú začlenené len správne odpovede. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom noviniek emailom vo frekvencii jednej týžennej správy o novinkách a nových súťažiach na ZN.sk

Súťaž: vyhrajte lístky do kina na hororovú novinku Uteč
5 (100%) 4 hlas[ov]
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Grand Retro Show Zámok Vígľaš
4. ročník The Grand Retro Show a staré autá na Zámku Vígľaš 4. 8. 2018

grilovaná kukurica
Ako sa varí alebo griluje kukurica? 3x Recepty a tipy

Tetovanie na chrbte, žena kombinácia so šatami
Tetovanie: správna starostlivosť o čerstvé tetovanie na koži

Zavrieť