ZN.SK
Lee Child, Jack Reacher

Súťaž: vyhrajte jednu z 3 kníh Jack Reacher – Nevracaj sa

Akčná filmová novinka v slovenských kinách, nakrútená podľa úspešného románu Lee Childa, nám prináša populárnu akčnú postavu Jacka Reachera, s ktorým sa neradno zahrávať.

Akčná filmová novinka v slovenských kinách, nakrútená podľa úspešného románu Lee Childa, nám prináša populárnu akčnú postavu Jacka Reachera, s ktorým sa neradno zahrávať. V najnovšom filme sa pokúsi o nemožné, vyslobodiť kolegyňu z basy, do ktorej ju zavreli za usvedčenie z krivého obvinenia.

Lee Child, Jack Reacher

Nebude chýbať napätie a zážitky, aké filmový divák očakáva od postavy, ale aj od Toma Cruisa, ktorý má s podobnými skúsenosťami dostatok skúseností. Práve pri príležitosti uvedenia filmu pre Vás máme celkom 3 knižné predlohy Jack Reacher: nevracaj sa z vydavateľstva Plus, ktoré venoval distribútor filmu do slovenských kníh, CinemArt. Na to aby ste mohli získať jednu z týchto kníh, stačí správne odpovedať na súťažné otázky.

Súťažný formulár:

[contact-form-7 id=“2725″ title=“Súťaž JACK“]

Podmienky súťaže:

Súťaž prebieha od 18. 10. 2016 do 31. 10. 2016 na stránkach magazínu ZN.SK. Organizátorom je ZN.SK, sponzorom je CinemArt. Súťaže sa smie zúčastniť len súťažiaci so skutočnou poštovou adresou na Slovensku a len jediný raz. Opakovaná účasť má za následok zrušenie všetkých účastí z konkrétneho počítača. Do súťaže sú zaradené len správne odpovede.
Účasťou v súťaží súhlasíte s príjmom noviniek z magazínu ZN.SK a informácií o nových súťažiach. Týždenný email nie je opakujúci a častejší, než je uvedené. Prehľad noviniek a súťaží je odhlásiteľný. žiaden z poskytnutých osobných údajov nie je zdieľaný s treťou stranou. Adresa pre zaslanie výhry je zdieľaná so sponzorom súťaže, ktorý ju použije výhradne na doručenie výhry prostredníctvom doručovateľa (Slovenská pošta, alebo kuriér). Ďalšie narábanie s adresami a osobnými údajmi neprebieha. Výhra nie je vymáhateľná, vymeniteľná za inú, či hotovosť. Výhra nepodlieha zdaneniu a platbe poistného. Práva na prípadné zmeny vyhradené.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu