ZN.SK
Fakjupaneuciteli-film

Súťaž o 3x DVD balíček Fakjú, pán profesor + Fakjú, pán profesor 2

Francúzska bláznivá komédia Prázdniny all exclusive divákov zavedie do exotickej Južnej Ameriky a poriadne precvičí bránice, keďže už popis situácie samotnej má niečo do seba…

Francúzska bláznivá komédia Prázdniny all exclusive, ktorej je zasvätená naša najnovšia súťaž, divákov zavedie do exotickej Južnej Ameriky a poriadne precvičí bránice, veď už popis samotnej východiskovej situácie má niečo do seba. Naplánovať si s partiou výlet po džungli a nejaký ten adrenalínový zážitok by bolo fajn, len keby nedostali na starosť opatrovanie starenky na vozíčku. Nuž a keďže ide o matku samotného hostiteľa, či chcú či nechcú, musia ju vziať so sebou. Partia sa však stratí a to jediné, čo po nich zostane, bude kamera a čudesný záznam v nej. Nie, toto nie je Záhada Blair Witch, ale šialená jazda po exotike. Pred dovolenkovou sezónou výborná ochutnávka. S filmom Prázdniny all exclusive môžete vyhrať 3 filmové balíčky, ktoré obsahujú DVD s komédiami Fakjú, pán profesorFakjú, pán profesor 2.

Fakjupaneuciteli-film

Pozrite si ukážku filmovej novinky a zabojujte o jeden z troch balíčkov komédií na DVD a možno v nej nájdete nápovedu k súťažným otázkam:

[contact-form-7 id=“2883″ title=“Súťaž Exclusive“]

 

Podmienky súťaže:
Súťaž trvá do 6. júla 2016. Do súťaže sú zaradené len správne odpovede. Zo súťaže sú vyradené duplicitné odpovede, odpovede viaceré z jedného počítača, neúplné odpovede a odpovede bez vyplneného kontaktu. Účasťou v súťaži súhlasíte s celým znením podmienok. Výhry nie sú vymeniteľné za iné, či hotovosť. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách, ktoré budú dostatočne obhájené. Výhry nepodliehajú platbe poistného a zdaňovacej povinnosti, či inému úradnému nahláseniu. Sponzorom súťaže je Bontonfilm.

Spracovanie osobných údajov a udelenie súhlasu
Každý súťažiaci nám svojou účasťou v súťaži dáva súhlas so spracovaním osobných údajov. Osobné údaje ako adresa v spojitosti s konkrétnym menom a emailovou adresou uchovávame len pre prípad kontaktovania výhercu. Adresu a ani meno viac ZN.SK nepoužíva a údaje sú znehodnotené a ako záťaž aj zmazané. Účasťou v súťaži súhlasíte so spracovaním emailovej adresy v systéme magazínu Zaujímavé novinky len na účely príjmu emailových noviniek o nových článkoch a súťažiach na našich stránkach. Emaily nie sú časté, ide o týždenný súhrn správ a vo výnimočných prípadoch raz ročne. Emailové správy nie sú priestorom určeným na čistú inzerciu, ale na súhrny článkov. Emaily je možné kedykoľvek odhlásiť pomocou odkazu v závere správy. Súhlas je udeľovaný na dobu neurčitú – vy sa v prípade záujmu odhlásite kedykoľvek sa rozhodnete.
Príjmom našich noviniek a zachovávaním spojitosti s našim magazínom nestrácate prehľad o našich novinkách a súťažiach a zároveň nám pomáhate v ďalšom fungovaní.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu