ZN.SK
Spaceport Odyssey

Tím Space Challenges a Viber a cestovanie do vesmíru

Technológie nám umožňujú prístup k veciam, ktoré by inak boli príliš nákladné a prinášajú nám ich blízko doslova na jedno kliknutie. Spaceport Odyssey

Technológie nám umožňujú prístup k veciam, ktoré by inak boli príliš nákladné a prinášajú nám ich blízko doslova na jedno kliknutie. Spaceport Odyssey je online vzdelávacia aplikácia, ktorá sprostredkováva prístup k neuveriteľnému množstvu informácií o vesmíre a jeho výskume. Odborníci potom prostredníctvom skupín Viber Communities pozývajú ďalších vesmírnych nadšencov k exkluzívnym diskusiám o vesmírnych misiách budúcnosti.

Spaceport Odyssey

Milovníci vesmíru a odborníci na vesmírny výskum môžu spolupracovať a komunikovať v špeciálnych komunitách pre vesmírne misie.

Aplikáciu Spaceport Odyssey pre iOS vytvoril tím vzdelávacieho programu Space Challenges s podporou nadácie Amerika pre Bulharsko. Dali vzniknúť najväčšej vzdelávacej platforme v Európe. Aplikácia je letenku do vesmíru umiestnená priamo vo vašom mobile. Zábavnou formou sprostredkuje všetky informácie o vesmíre od odborníkov z popredných univerzít, vesmírnych organizácií a spoločností.

Milovníci vesmíru sa môžu ponoriť do interaktívneho prostredia, kde nájdu stovky hodín videí, ktoré ponúkajú dve možnosti vzdelávania. Prvou je Misia, ktorá používateľa postupne sprevádza príbehmi šiestich unikátnych postáv. Druhou je Mind Map s prístupom k vybraným vesmírnym témam.

Hlbšia komunikácia o viac ako len vesmíre

Zvládnutie jednotlivých misií umožňuje používateľom rozširovať ich vesmírne kolónie a získavať medaily. Môžu tiež súťažiť s ostatnými užívateľmi a zapojiť sa do diskusií v exkluzívnych komunitách Viber Communities. Tie sú rozdelené podľa jednotlivých misií. Viber Communities umožňujú hlbšie konverzácie o vesmíre, biológii, výskume, robotike, aplikáciách a vesmírnom inžinierstve. Vesmírni nadšenci sa tu tiež môžu stretnúť a komunikovať s poprednými odborníkmi v jednotlivých oblastiach.

Spolupráca vzdelávacieho programu Space Challenges a jednej z popredných komunikačných platforiem na svete – Viber, prináša vesmír bližšie k jeho obdivovateľom. V prípade, že vás vesmír zaujíma a chcete sa do neho pozrieť, stiahnite si na Viberi unikátny balík samolepiek Spaceport Odyssey. Sprístupní vám do chatu bota Space Challenges. Ten zábavnou formou a zadarmo predstavuje, čo vás čaká v aplikácii Spaceport Odyssey.

Space Challenges je vzdelávací program, ktorý ponúka prístup do oblasti vesmírneho výskumu, technológií a inovácií. Tím Space Challenges, spoločne s nadáciou Amerika pre Bulharsko vytvorili najväčšiu online platformu pre vesmírne vzdelávanie v Európe. Umožňuje jednoduchý prístup k tomu, čo dnes vieme o vesmíre.

O platforme Rakuten Viber

V Rakuten Viber spájame ľudí. Bez ohľadu na to, kto sú alebo odkiaľ sú. Naša celosvetová užívateľská základňa má prístup k celému radu funkcií, ako sú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové zasielanie správ, novinky a diskusia so svojimi obľúbenými značkami a celebritami. Našim užívateľom prinášame bezpečné a slobodné prostredie na zdieľanie svojich emócií.

Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančných služieb. Ide o oficiálny komunikačný kanál tímu FC Barcelona a oficiálneho partnera pre rýchle zasielanie správ a volanie tímu Golden State Warriors.

Pripojte sa k Viber ešte dnes a vychutnajte si najlepší komunikačný zážitok na svete.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu