Seriál Simpsonovci na Disney+: všetky série a ešte v českom znení

Seriál Simpsonovci na Disney+: všetky série a ešte v českom znení

Každý fanúšik seriálu Simpsonovci, ktorý zareagoval na billboardy k pripravovanej službe Disney+ s ich vyobrazením, si musel klásť spoločnú otázku. V akej podobe a znení seriál bude? Predsa len, od konca osemdesiatych rokov vysielaný fenomén doteraz zostáva populárnym u viacerých generáciách od najmenšej po najstaršiu. Milujeme český dabing, ale aj každý jeden diel, ktorý reflektuje na americkú spoločnosť, iné fenomény a veľké témy.

Tým, že už nejaký čas Disney vlastní televíznu spoločnosť Fox, dostali sa Simpsonovci pod Disney a sú teda obsahom streamovacej služby Disney+. Každý, kto sa rozhodne pre Disney+ tak nezískava len rozsiahly balík filmovej a televíznej tvorby Disney, ale práve aj Simpsonovcov. A zrejme nebude ľutovať.

Simpsonovci na Disney+ v češtine… aj s titulkami

Potešujúcou správou nie je len to, že nájdete Simpsonovcov v češtine, ale služba Disney+ ani necíti potrebu blokovať iné jazykové verzie, čo nezmyselne robí iná streamovacia služba. Možnosť tak máte pozrieť si, alebo aj reálne používať aj iné jazykové verzie, ak sa napríklad venujete cudziemu jazyku, alebo ste multijazyčná rodina. Prítomnosť titulkov rôznych jazykov je tiež zaujímavosť. Slovenské znenie síce nemáme, no české titulky sa tu nachádzajú. Pritom nie sú robené z českého dabingu, ale podľa prekladu z angličtiny ide o priamy preklad z anglického znenia.

Simpsonovci na Disney+


Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.