ZN.SK
Kevin Sám doma a Donald Trump zábavné video

Sám doma s Donaldom Trumpom a opäť Michal Orsava

Český autor videí Michal Orsava s priateľmi, ktorý prichádza s niečím naozaj špeciálnym. Už po niekoľký krát, baví český aj zahraničný internet tentoraz úžasnou úpravou Sám doma …

Zľavy na wellness pobyty

Český autor videí Michal Orsava s priateľmi, ktorý prichádza s niečím naozaj špeciálnym. Už po niekoľký krát, baví český aj zahraničný internet tentoraz úžasnou úpravou Sám doma 2 s prvkami prvého filmu Sám doma a iných videí. Hlavnou postavou je však tentoraz aj Donald Trump. V ukážke na neexistujúci film o stratenom Kevinovi v Českej republike sa miesi Donald Trump s Vladimirom Putinom, ba dokonca aj s Jaromírom Jágrom.

Kevin Sám doma a Donald Trump zábavné video

Česká verzia ukážky pritom obsahuje aj krátku časť s Libušou Šafránkovou ako Popoluškou v scénke s dvoma orieškami. Záchrancom Kevina v tomto diely je Donald Trump, ktorý sa v skutočnom Sám doma 2 naozaj v jednom zábere objavil v recepcii hotela Plaza v New Yorku a tak je konkrétny záber jediný originál Kevina s Donaldom. Všetko ostatné je naozaj unikátne pospájanie rôznych videí.

Pre zahraničie je tu anglická verzia:

Kúzlo tohto je v detailoch

Malý zážitok je video pre detailistov. Je málo pravdepodobné, že si video pozriete len raz. Nájsť v ňom môžete niekoľko zábavných detailov. Staré škodovky na billboarde, Putinova pracovňa, pražský orloj, nápisy, trdelník, ulice mesta Brno, vrátane sochy markgrófa Joštu, ulice mesta Prahy, škodovky aj na iných miestach, čítanie pražskej mapy, krteček a Ivanka Trumpová. Trefné, zábavné a nepochybne náročné.  Travoltova scénka z Pulp Fiction sa následne veľmi rýchlo stráca vo všetkých tých ostatných detailoch. Video je zároveň dôkazom nie len o vynaliezavosti, ale tiež o grafickom umení. Miloš Zeman ako Santa Claus na veľkom billboarde vyzerá skrátka úžasne.

Knight Rider na D1

Najviac sa autor videí preslávil azda videom o Michaelovi Knightovi a Kittovi v českej verzii. Narážala pritom na stav D1 diaľnice medzi Brnom a Prahou. Už tu autor prejavil výnimočnú prácu s videom, strihom a retušou. Pozrite si ho. Pokojne niekoľko krát. Vždy objavíte niečo, čo ste si predtým nevšimli.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu