ZN.SK
Vybrané slová na prázdninách vo veršoch aj neveršoch

So školákmi doma? Vybrané slová v novej e-knihe za symbolickú cenu

Vychádza knižná novinka Vybrané slová na prázdninách (vo veršoch a neveršoch). Veselá ilustrovaná knižka je vydávaná ako elektronická kniha v podobe PDF…

Vychádza knižná novinka Vybrané slová na prázdninách (vo veršoch a neveršoch). Veselá ilustrovaná knižka je vydávaná ako elektronická kniha v podobe PDF za symbolické 1 euro, hoci bežnejšie je na stiahnutie MOBI a EPUB. Táto knižka je však farebne ilustrovaná, čo nevynikne na klasickej čiernobielej čítačke. PDF si však vo farbách ktokoľvek hravo otvorí na počítači, v tablete, aj v mobile. Jej farebnosť a živosť však má zmysel. Dôvod distribúcie, vydania, ako aj takejto ceny je celkom jednoduchý. Počas marca a apríla sme viacerí zostali izolovaní mimo bežnú prácu a školy.

Vybrané slová na prázdninách vo veršoch aj neveršoch

Mnoho rodičov zostáva s deťmi doma a tak vzdelávanie zostáva práve na rodičoch. Nejedna domácnosť má svoje časové limity pre počítač, nehovoriac o limitoch na účtoch. Ak sa však počítač, alebo tablet spojí so vzdelávaním, aj dieťa s takýmto predĺženým časovým denným limitom za počítačom sa cíti ako víťaz.

Veršované vybrané slová pre školákov

Mnohých z nás trápia aj v dospelosti. Vybrané slová ako súčasť gramatiky slovenské jazyka, sú použité v rôznych nástrojoch, poučkách aj rozprávkach. Teraz majú aj podobu elektronickej knižky, aká sa môže o štipku viac páčiť práve tým, ktorí hľadajú akúkoľvek príležitosť viac a viac udržiavať vzťah so svojim mobilom, či počítačom. Prečo nie? Ak je to stále pre vlastné vzdelávanie? Vybrané slová na prázdninách je 26 stranová PDF knižka s ilustráciami, ktorá mimo jeden príbeh prinesie aj niekoľko básničiek. Vždy jednu pre jedno písmeno a skupinu vybraných slov. Rôzne témy, avšak pre tých ktorí majú radi básničky možno nakoniec jednoduchá pomôcka, ako si zapamätať vybrané slová. Ak nie všetky, tak možno pre dej jednotlivých príbehov v básničkách sa ľahšie vybavia neskôr v prípade potreby.

Vybrané slová na prázdninách vo veršoch aj neveršoch

Projekt zo zásuvky, ktorý má potešiť

Autor knižku napísal už v roku 2016 po narodení svojho syna, ktorému je venovaná. Rozhodnutie vydať ju prišlo práve v čase, keď mnoho rodičov zostalo doma s deťmi. V provizórnych vzdelávacích podmienkach, ktoré školu nahradiť nedokážu. Avšak aj veselý príbeh, zopár básničiek pre deti a pekné ilustrácie sú nakoniec ozvláštnením bežného domáceho vyučovacieho dňa. Kniha vychádza aj s ilustráciami mladej talentovanej ilustrátorky. Vznikli ešte v roku 2018 a na jednotlivých stranách vytvárajú obraz k deju príbehov.  

Vlastnosti:

  • Autor: Tomáš Galierik
  • Vydavateľ: E-knihy jedou
  • Jazyk: Slovenčina
  • Formát: PDF spustiteľné v počítači, tablete aj mobile
  • Počet strán: 26
  • ISBN: 9788076444294
  • Cena: symbolické 1 EURO

Miesta, kde si možno knihu kúpiť:

BUX.SK | MARTINUS.SK | ALZA.SK | GOOGLE BOOKS | RAJKNIH.SK

Mohlo by zaujímať tiež:

Roman

Roman
Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu