ZN.SK
Patrície Pagáčová SUperstar

Kto je Patricie Pagáčová, herečka a porotkyňa v SuperStar

Patrície Pagáčová je momentálne známa svojím porotcovaním v speváckej šou SuperStar. Pre Slovákov doteraz neznáma. Kto je však táto česká herečka?

Patrície Pagáčová, meno, ktoré sa v českom, ale aj slovenskom bulvári v poslednom období spomína dosť často. V Čechách je známa najmä svojou rolou v serály Ulice, kde si zahrala od roku 2005 do januára 2019. Podľa vlastných slov odišla na vlastnú žiadosť a po vzájomnej priateľskej dohode. Momentálne je o nej v oboch krajinách počuť pomerne dosť. Patrície je totiž porotkyňou v známej speváckej šou SuperStar, kde si už vyslúžila vlnu kritiky.

Patrície Pagáčová SUperstar

Zdroj: Instagram/patricie.pagacova/

Čerstvo vydatá

Viacerí ju možno registrujú ešte s jej rodným priezviskom Solaříková. Nie je to tak dávno, čo sa táto 31 ročná herečka vydala za svojho snúbenca Tibora Pagáča a prevzala jeho priezvisko. Spoznali sa v máji 2018, od januára 2019 boli zasnúbení a v júni 2019 sa vzali. Spolu majú dva psy a žijú v jej rodnej Prahe. V súčasnosti sa okrem SuperStar začala objavovať v českom seriáli Modrý kód. Okrem toho má od apríla 2020 na televízii Seznam spoločne so svojou švagrinou Bárou Pagáčovou, cvičiteľkou jogy, vlastnú reláciu Pagáč joga. Patrície miluje prírodu, šport a zvieratá.

pagacova patricie

Zdroj:Instagram/patricie.pagacova/

Natáčala reklamy a hrala v seriáloch

K svetu televízie mala odjakživa blízko. Jej rodičia totiž pracovali ako produkční. Samotná Patrície stála pred kamerou prvýkrát už v siedmich rokoch. Vtedy bola vyfotená na obale od mlieka. Zúčastnila sa natáčania hudobného programu pre deti – Návštevy u pani Hudby. Jednalo sa o výchovno-vzdelávaciu reláciu. Nasledovali ďalšie ponuky na natáčanie reklám. Raz sa tiež zúčastnila natáčania reklamy pre Američanov. Interpretmi boli Česi, natáčalo sa v Moskve a v Petrohrade. Jej najznámejšou rolou bola Tereza Jordánová už v spomínanom seriály Ulice. V roku 1996 začala hrať Aničku Studničková, spolužiačku a priateľku jedného z hrdinov seriálu Ranč U Zelené sedmy. Patrície vyštudovala strednú odbornú školu – manažment obchodu a služieb. V roku 2009 sa hlásila na DAMU, nebola však prijatá. V rokoch 2009 – 2010 absolvovala pomaturitné štúdium na jazykovej škole Empire.  Od roku 2010 študovala Metropolitní univerzitu, odbor humanitné štúdia. V rokoch 2014/2015 štúdium úspešne ukončila. Herectvo študovať nechcela. Štúdium na konzervatóriu vraj nepovažuje za dostatočné vzdelanie.

patricie pagacova

Zdroj: Instagram/patricie.pagacova/

Nováčik v SuperStar

Po tom, čo sa prvýkrát objavila v SuperStar, sa začali objavovať aj bulvárne články ohľadne jej minulosti. Okrem toho, že nafotila erotické fotografie, tak pribrala 12 kíl a rozviedli sa jej rodičia. Podľa jej slov, ju toto obdobie ešte viac do budúcnosti posilnilo. Od divákov speváckej šou si vypočula už dosť negatívnych reakcií, nakoľko vraj sama nevie dostatočne zhodnotiť spevácky talent a správa sa povýšenecky. Tvorcovia šou určite vedia, prečo ju k porotcovaniu zavolali a podpísali s ňou zmluvu. Na jej Instagrame je vidieť, že si táto česká herečka porotcovanie v súťaži poriadne užíva, nakoľko je v takejto súťaži úplne prvýkrát. Každému súťažiacemu povie, čo si naozaj myslí a vidí. Práve úprimnosť a prirodzenosť sa v dnešnom svete bohužiaľ nenosia.

Mohlo by zaujímať tiež:

Lucia

Lucia
Absolventka štúdia marketingovej komunikácie, momentálne žijúca v zahraničí s obrovskou vášňou pre cestovanie, nové zážitky a dobré jedlo. K príležitosti písať sa dostala pred pár rokmi v zn.sk. Je to pre ňu relax a zodpovednosť zároveň.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu