ZN.SK
Brisa a jej šatky

Rozhovor s Brisou, ktorá ukáže ako zo šatky spraviť šaty

Ako z obyčajnej šatky vytvoriť večerné či plážové šaty len s pomocou rúk a uzlíkov? Ukáže vám talentovaná Brazílčanka a niečo odhalí aj v našom interview.

Jej videá sú na Slovensku mimoriadne populárne. Neraz si ich však skôr ukradnú rôzne Facebook stránky a bez uvádzania zdroja a autorky na nich profitujú. Tá, ktorej kreativita vás môže prekvapiť, inšpirovať a fascinovať sa volá Brisa a pochádza z krásnej Brazílie. Sama ako atraktívna žena nemá problém s upútaním pozornosti vo svojich videách. Následne má celkom iný level všetka jej tvorba, keď ukáže čo vie. Ako sa k tomu vôbec dostala, a čomu sa venuje?

Ako si sa dostala k týmto nápadom? Kedy to začalo?
Už keď som bola dieťa som bola tvorivý človek. Vždy som milovala kreatívnu činnosť, kreslenie, tanec a k tomu aj používanie rôzneho oblečenia.

Aké je tvoje oficiálne zamestnanie? Má to vôbec niečo spoločné s oblečením a módou?
Som učiteľkou výtvarnej umenia! Učím deti rozvíjať svoju kreativitu! A cez víkend využívam čo viem, aby som prispela niečím aj ľuďom, napríklad nevestám na svadbách.

Na tvojich fotografiách sú často veľmi pekné miesta, pobrežia, pláže. Kde sú zábery vytvárané?
Všetko to spomínané je brazílske pobrežie, ale niektoré zábery vznikajú pri plaveckých bazénoch.

Cestuješ často mimo svoj domov?
Ani veľmi nie. Mesto, kde žijem, je 250 kilometrov od pobrežia. Takže cestujem len asi 3 alebo 4 krát ročne na pláž a ešte menej do hôr.

Ktoré tvoje videá vnímaš ako najlepšie a majú najviac reakcií?
Tieto:

Brisa a jej šatky

Na slovenskom sú populárne videá, kde sa podarí zo šatky vytvoriť celé šaty. Šatky dostávaš, alebo si ich priamo pre videá kupuješ?
Niektoré z nich som si kúpila, niektoré som získala od ľudí, ktorí vedia, čo sa mi páči, a iné si pre zábery požičiavam od rodiny.

Aké sú ideálne rozmery šatiek s ktorými pracuješ?
Určite stredojemná s rozmermi 2 metre x 1 meter, ale záleží aj od toho, na čo sa má použiť.

Pripravuješ niečo špeciálne v blízkej dobe?
Áno, treba sledoať moje sociálne siete- intagram: @brisagasilva alebo https://m.facebook.com/bybrisa/

Máš nejaký sen, ktorý sa týka sveta oblečenia a vôbec módy?
Pomáhať ľuďom používať jedinečné, moderné a kreatívne spôsoby obliekania samého seba to bez, bez príliš veľkej investície.

Ďakujem Brisa


Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu