ZN.SK
ROWENTA_AirforceUltimate_TN9300

Rowenta Airforce Ultimate: zastrihávač vlasov, ktorý po sebe povysáva

Jedna z najlepších investícií pre muža je vlastný zastrihávač vlasov. Stačí už len trochu odvážna manželka a pri cenách mužských strihov je investovaná…

Jedna z najlepších investícií pre muža je vlastný zastrihávač vlasov. Stačí už len trochu odvážna manželka a pri cenách mužských strihov je investovaná cena späť už do pol roka. Prípadné vlastné odhodlanie na sebastrihanie, k čomu sa neodváži stále mnoho mužov, hoci skočiť z útesu do mora pre nich problém nie je. Keď však môžeme spomenúť model, ktorý vie prekvapivo viac, ako ostatné, je dobré ho spomenúť a predstaviť. O to viac, ak sme mali možnosť ho vidieť a poťažkať.

ROWENTA_AirforceUltimate_TN9300

Rowenta Airforce Ultimate TN9300

Na začiatku ťažko povedať, čo inšpirovalo výrobcu k takémuto názvu. Možno vzhľad kokpitu nejakého ultramoderného stíhacieho lietadla. Už podľa názvu totiž očakávate nejakú zaujímavosť s ktorou si budete pripadať ako na bojovom poli… alebo?  Až postupne sa akosi začne rozjasnievať a aj my začíname chápať, že názov vyplýva z Air Force = sily vzduchu. Ukrýva totiž vychytávku, ktorú na zastrihávačoch bežne nevidieť. Čo to je?

Na prvý pohľad musí zaujať dizajn. Airforce Umltimate TN9300 zaujme najmä svojim medeným vzhľadom kombinovaným s čiernou. Presklený „kokpit“ nie je len na parádu, ale je reálne zásobníkom na postrihané vlasy a brady. Zastrihávač je určený na všetko ochlpenie na tele a to, čo má spoločné so vzduchom ukrýva súvisí s tým, čoho sa bojí väčšina z nás pri domácom strihaní. Neporiadok a vlasy všade naokolo. Má totiž vlastné odsávanie vďaka ktorému sa dokáže zachytiť okolo 99% vlasov.

Technologická vychytávka

  • Vybavený je dvoma motormi. Prvý s výkonom 6300 otáčok/min. zastriháva, kým druhý motor s výkonom 18500 otáčok/min. je vákuový a slúži na vysávanie odstrihnutých chlpov a vlasov.
  • Práve odsávanie je zaujímavosť. Hoci pri strihaní niečo odskočí, neporiadku je naozaj menej a na preventívnu ochranu proti „pichaniu pozabudnutých vlasov“ tak postačí uterák. Dokonca reálne funguje a nie je to len tvrdenie samotného výrobcu, ako to býva zvykom v iných prípadoch.
  • Zastrihávacia hlava poslúži na detailné doladenie, po strihaní holenie krku či ornamenty v krátkych vlasoch.
  • Súčasťou sú nadstavcové hrebene. Jeden s veľkosťami 3 – 10 mm a druhý 11- 18 mm. Veľkosť je prepínateľná na milimetre.
Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu