ZN.SK
Rowenta roboticvký vysávač cyklonic D

Robotický vysávač Smart Rowenta Force Cyclonic sa pripojí cez Wifi

Novinkou výrobcu domácich spotrebičov Rowenta je zaujímavý pomocník pre každodenné upratovanie. Robotický vysávač Smart Force Cyclonic

Novinkou výrobcu domácich spotrebičov Rowenta je zaujímavý pomocník pre každodenné upratovanie. Robotický vysávač Smart Force Cyclonic môže byť napojený na wi-fi a vďaka precíznej technológii zatočí s prachom v domácnosti!

Rowenta roboticvký vysávač cyklonic D

Smart Force Cyclonic Connect sa čoskoro stane aj vaším obľúbeným domácim miláčikom. Snúbi v sebe technológiu Rowenta Cyclonic a výborného robota s umelou inteligenciou vyvinutou o v Rakúsku. Šikovný stroj s atraktívnym futuristickým dizajnom má najlepší sací výkon vo svojej kategórii. Čas, ktorý vám Smart Force Cyclonic Connect ušetrí, tak môžete využiť úplne inak – treba relaxáciou s dobrou knižkou.

Domácnosť rodiny s deťmi, alergici a domáci miláčikovia

V týchto domácnostiach sa upratuje, a teda aj vysáva, každý deň, alebo takmer každý deň. Drobný prach, ale napríklad aj večné omrvinky z raňajok alebo chlpy z mačky nám dávajú naozaj zabrať. Avšak s novým parťákom Smart Force Cyclonic Connect všetko vyriešite hravo, a hlavne bez investície vlastného vzácneho času. Inovácia robotického vysávača novej generácie značky Rowenta trvala 5 rokov a naozaj sa vyplatila – vysávač je špičkou vo svojej triede, a to ako na tvrdých podlahách, tak aj na kobercoch.

Rowenta roboticvký vysávač cyklonic D

Vie sa zorientovať v priestore, ľahko “prekračuje” prahy, dostane sa pod posteľ, neunikne mu jediný nedostupný kút. Pre jeho mimoriadnu výkonnosť Rowenta využila svoju preverenú technológiu Cyclonic Technology ™. Spoľahlivý motor a tvar prístroja pripomínajúci písmeno D sú zárukou výborného výsledku – robotický vysávač sa dokáže dostať tesne pozdĺž stien až do rohov miestnosti.

Naviac inteligentný stroj vďaka integrovanej kamere a laseru detekuje nábytok, ľudí a ďalšie prekážky. Je schopný vyčistiť kompletne vaše obydlie tým najefektívnejším spôsobom. Dokonca je tak šikovný, že keď sa mu náhodou vybije batéria v polovici práce, po nabití začne presne tam, kde prestal. Citlivé senzory robotovi zabránia v páde treba zo schodov.

Robota môžete mať v malíčku!

Smart Force Cyclonic Connect môžete riadiť jedným prstom vo vašej smartphone aplikácii. Môžete ho zastaviť, naštartovať alebo dobiť. A ak jeho program máte nastavený na dobu svojej neprítomnosti, aplikácia vám o jeho “výkone” podá priebežne správu. Vysávač má 3 sacie rýchlosti, aby sa mohol prispôsobiť typu podlahy. Lítiová batéria pri každodennom upratovaní vydrží v Eco režime až 60 minút, dobíja sa 3 hodiny.

Rowenta vyvinula 4 rôzne modely: 2 klasické, 1 pre rodiny s prídavnou centrálnu kefou a 1 vybavený špeciálnou animal care kefou pre majiteľov domácich maznáčikov.

Rowenta Smart Force Cyclonic Connect (RR8021WH)

Najlepšia účinnosť vysávania kobercov na svete od značky Rowenta. Funkcia Extreme Cyclonic Technology je pokročilá cyklónová technológia bezvreckových vysávačov pre dokonalú separáciu prachu zo vzduchu. Smart Force Cyclonic Connect disponuje bezuhlíkovým motorom 30 000 ot./min s dlhou životnosťou. Lítiová batéria umožňuje prevádzku až 60 minút. Veľkou výhodou je krátka doba dobíjania – iba 3 hodiny.

Súčasťou systému je vysoko sofistikovaný navigačný systém s kombináciou kamery a laseru, ktorý meria v reálnom čase svoju vzdialenosť od predmetov v miestnosti. Smart Force Cyclonic connect mimoriadne účinný na kobercoch. Smartphone aplikácie (WiFi) umožňuje diaľkové ovládanie robota s možnosťou využitia Offline režimu a týždenné programovanie upratovania. Pri modeli Smart Force Cyclonic RR8043WH Animal Care je súčasťou balenia prídavná kefa so striedavým umiestnením tuhých a mäkkých štetín pre dokonalý upratovanie po zvieracích miláčikoch.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu