Pracovný odev nemusí byť nuda: kvalitné kúsky, ktoré potešia aj oko

Pracovný odev nemusí byť nuda: kvalitné kúsky, ktoré potešia aj oko

Tlačová správa: Potrebujete nosiť pracovný odev? Aj ten môže byť štýlový, o tom niet pochýb. Stačí staviť na jednotlivé pracovné kúsky, ktoré spolu ladia a môžete byť oblečení štýlovo aj počas pracovnej doby.

pracovný odev

Montérky ani iné kusy pracovného oblečenia, nemusia byť fádne a na prvý pohľad nezaujímavé. Dôležité je vyberať si kvalitné prevedenie, ktoré robí pracovnú módu estetickejšou a pútavou. Strihy už dávno nie sú rovnaké, dizajnéri si nechávajú na celkovom efekte záležať. Modely lichotia postave a použité materiály hrajú do karát funkčnosti samotného odevu.

V ponuke pracovnej módy Ardon nájdete pracovné plášte, biele odevy a oblečenie do gastronómie, pracovné komplety a overaly, montérkové kúsky, výstražné reflexné odevy, špeciálne profesné odevy, jednorazové a nepremokavé odevy. Tie nielen, že plnia svoj účel, tiež vyzerajú štýlovo. Vďaka univerzálnosti ich môžete bez problémov kombinovať a stále si pritom zachovať jedinečný štýl.

V pracovnej móde Ardon nájdete všetky typy odevov

Nohavice do pása, šortky či nohavice s náprsenkami, môžete skvelo kombinovať s blúzami, vestami i bundami, ktoré sú z kvalitných textílií v štýlovom prevedení. Pri pracovných kúskoch nechýbajú nápadité kontrasty a zaujímavo riešené detaily, ktoré dávajú pracovným kúskom šmrnc a atraktívny vzhľad. Svoju profesiu môžete vďaka vysoko kvalitnému oblečeniu, ktoré je dokonalo prispôsobené svojej funkcii, vykonávať bez akýchkoľvek problémov. V prípade ochrany u rizikových povolaní, pri ktorých hrozí pracovný úraz, si takisto prídete na svoje. Vyberte si aj ochranné prvky ako sú prilba, okuliare či rukavice a mnohé iné kúsky, ktoré vám umožnia naplno robiť vaše povolanie bez ujmy na zdraví. Nepodceňujte výber pracovného oblečenia, stavte na kvalitu pracovnej módy Ardon. V ponuke je tiež oblečenie určené na voľnočasové aktivity. Sezónne bundy, vesty, obuv a mnoho iných kúskov, ktoré sú mimoriadne praktické a funkčné. Vyberte si z ponuky na ardonsk.sk

Pracovný odev nemusí byť nuda: kvalitné kúsky, ktoré potešia aj oko
Ohodnoť tento článok


Tlačové správy
Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.
Viac:
Sopka a láva Kilauvea
Vulkanológovia majú aktualizovaný zoznam 18 najrizikovejších sopiek

nech už nasneží
Miro Jaroš predstavil vianočnú skladbu Nech už nasneží (Perinbaba)

Facebook stránky
Ako sa vytvára stránka na Facebooku? Stačí pár klikov

Zavrieť