Pracovný odev nemusí byť nuda: kvalitné kúsky, ktoré potešia aj oko

Pracovný odev nemusí byť nuda: kvalitné kúsky, ktoré potešia aj oko

Tlačová správa: Potrebujete nosiť pracovný odev? Aj ten môže byť štýlový, o tom niet pochýb. Stačí staviť na jednotlivé pracovné kúsky, ktoré spolu ladia a môžete byť oblečení štýlovo aj počas pracovnej doby.

pracovný odev

Montérky ani iné kusy pracovného oblečenia, nemusia byť fádne a na prvý pohľad nezaujímavé. Dôležité je vyberať si kvalitné prevedenie, ktoré robí pracovnú módu estetickejšou a pútavou. Strihy už dávno nie sú rovnaké, dizajnéri si nechávajú na celkovom efekte záležať. Modely lichotia postave a použité materiály hrajú do karát funkčnosti samotného odevu.

V ponuke pracovnej módy Ardon nájdete pracovné plášte, biele odevy a oblečenie do gastronómie, pracovné komplety a overaly, montérkové kúsky, výstražné reflexné odevy, špeciálne profesné odevy, jednorazové a nepremokavé odevy. Tie nielen, že plnia svoj účel, tiež vyzerajú štýlovo. Vďaka univerzálnosti ich môžete bez problémov kombinovať a stále si pritom zachovať jedinečný štýl.

V pracovnej móde Ardon nájdete všetky typy odevov

Nohavice do pása, šortky či nohavice s náprsenkami, môžete skvelo kombinovať s blúzami, vestami i bundami, ktoré sú z kvalitných textílií v štýlovom prevedení. Pri pracovných kúskoch nechýbajú nápadité kontrasty a zaujímavo riešené detaily, ktoré dávajú pracovným kúskom šmrnc a atraktívny vzhľad. Svoju profesiu môžete vďaka vysoko kvalitnému oblečeniu, ktoré je dokonalo prispôsobené svojej funkcii, vykonávať bez akýchkoľvek problémov. V prípade ochrany u rizikových povolaní, pri ktorých hrozí pracovný úraz, si takisto prídete na svoje. Vyberte si aj ochranné prvky ako sú prilba, okuliare či rukavice a mnohé iné kúsky, ktoré vám umožnia naplno robiť vaše povolanie bez ujmy na zdraví. Nepodceňujte výber pracovného oblečenia, stavte na kvalitu pracovnej módy Ardon. V ponuke je tiež oblečenie určené na voľnočasové aktivity. Sezónne bundy, vesty, obuv a mnoho iných kúskov, ktoré sú mimoriadne praktické a funkčné. Vyberte si z ponuky na ardonsk.sk

Pracovný odev nemusí byť nuda: kvalitné kúsky, ktoré potešia aj oko
Ohodnoť tento článok
Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.
Viac:
Gastronómia, fľaše vína, kvalitné víno
Búrlivé víno pokračuje aj v roku 2016 s novinkami

Ready Player One
Šialenstvo Ready Player One v roku 2017 aj ako Spielbergov film

Aqua Arena akvapark Šamorín
Jazerá a kúpaliská vhodné na kúpanie v Trnavskom kraji

Zavrieť