ZN.SK
Hlava ako dôkaz Peter Šloser ZN.sk grafika

Peter Šloser v októbri predstaví novinku krimi Hlava ako dôkaz

Policajný plukovník Peter Chudý, vystupujúci pod autorským menom Peter Šloser je jeden z tých známejších autorov krimi románov na Slovensku..

Policajný plukovník Peter Chudý, vystupujúci pod autorským menom Peter Šloser je jeden z tých známejších autorov krimi románov na Slovensku. Vo vydavateľstve IKAR mu vychádza už niekoľko kníh, ktoré sú si podobné štýlom, aj obálkami. Vzniká tak zaujímavá séria, ktorá sa už čoskoro dočká ďalšieho krimi príbehu inšpirovaného skutočnou policajnou prácou.

Hlava ako dôkaz Peter Šloser ZN.sk grafika

Novinka s názvom Hlava ako dôkaz vychádza 25. októbra 2022 a na bux.sk je aktuálne kniha v predpredaji v klasickej, ale rovnako tak aj vo verzii podpísanej samotným autorom. Záujemcovia si tak môžu predobjednať jeho knihu s vlastnoručným podpisom. Ako je zvykom, ponuka je limitovaná a týka sa len knihy umiestnenej na tomto odkaze.

Hlava ako dôkaz už v októbri

Kniha vychádzajúca koncom októbra je jednou z mála kníh, ktoré je možné počas roka zakúpiť aj s podpisom autora. Podpisovanie knihy je realizované priamo v sklade pri rozbalení čerstvo dovezených kníh z tlačiarne. Podpísané knihy sú tak doručované súčasne s klasickou knihou. Naposledy sa Slováci mohli dočkať podobnej akcie spojenej s knižnou novinkou Lucie Saskovej.

Hlava ako dôkaz je piata kniha série charakteristickej tmavými obálkami, so zachytením zbrane, symbolov a bielym písmom. Všetky knihy si držia rovnaký dizajn narážajúci na označenia policajných spisov. Najnovšia kniha tak nesie podtitul „Číslo policajného spisu 05/2022“. Len v júni pritom vyšla kniha Spolok Judášov a pol roka na to sa stretávame s ďalším dielom.

Anotácia knihy:

Zločin, akých na Slovensku nebolo viac než prstov na jednej ruke.
Pokoj v kúpeľnom meste naruší nebezpečný zločinec. Objektom jeho záujmu sú ženy a najmä obsah ich kabeliek. Nastane deň, keď sa v ňom pri jednom z prepadov naštartujú chemické procesy a stratí kontrolu nad svojím konaním. Nahé telo obete objaví v kroví náhodný svedok a rieka Váh vyplaví novú mŕtvolu. Pred elitnými policajtmi z Policajnej kriminálnej agentúry sa vynorí niekoľko otázok. Kto je piešťanský fantóm? Komu patrí telo vylovené z rieky a prečo mu vrah odstránil…

Julo Tvrdý bude opäť čeliť nástrahám policajných krivákov s policajným prezidentom na čele. Nečestných mužov zákona opantala chuť peňazí a čoraz viac sa zabárajú do bahna korupcie. Pomôžu policajní agenti čestným policajtom objasniť spáchané zločiny? Autor nás vo svojej piatej knihe vťahuje do deja, v ktorom pred rokmi priamo účinkoval.

Informácie o knihe:

  • Autor: Peter Šloser
  • Žáner: Krimi a detektívky
  • Vydavateľ: IKAR, a.s.
  • ISBN: 978-80-551-8593-4
  • EAN: 9788055185934
  • Rok a mesiac vydania: 2022/10
  • Počet strán: 472
  • Kúpite na: bux.sk
Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu