Očakávaná hra Star Wars Battlefront vychádza už v novembri

Očakávaná hra Star Wars Battlefront vychádza už v novembri

Star Wars Battlefront je očakávaným herným spracovaním slávnych Hviezdnych vojen, v ktorých bude množstvo známych situácií, miest, planét a zvukov. Práve tie neodmysliteľne a nezmazateľne patria k Hviezdnym vojnám a hlavne pri streľbe, boji so svetelnými mečmi a lietaní na stíhačkách, má každý nadšenec pre STAR WARS tie správne zimomriavky na tele. Už tento rok si budú môcť hráči a majitelia výkonných konzolí zahrať Star Wars Battlefront 2015. Dátum vydania je naplánovaný na 17. novembra v Severnej Amerike, 19. novembra v Austrálii a 20. novembra v Európe. Hra bude k dispozícií pre Windows, Playstation 4 a XBOX One.

Star wars battlefront

Ukážky výnimočnej hrateľnosti
Za výnimočnú možno túto hrateľnosť považovať pre rôznorodosť ovládania a postáv, za ktoré je možné hrať. V jednom z videí máte možnosť nahliadnuť na bohatú taktiku, útoky a náplň práce bojovníka. Žiadna jednotvárna akcia. Hráč tak bude mať čo robiť, aby sa začal nudiť.

Stíhačky

Ukážka hrania

Predobjednávka hry:

Hru si môžete predobjednať pre Windows, PS4 alebo XBOX One

Ohodnoť tento článok
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Cessna Citation CJ3
4 súkromné tryskáče dokonale prispôsobené európskym kupcom

Ostrov a Marián Mitaš
Markíza spustila reality show Ostrov: naozaj je taká drsná?

Cigarety fajčiar a fajčenie
TOP 10 najzafajčenejších miest, kde by sme cigarety cítiť nemali

Zavrieť