ZN.SK
Star wars battlefront

Očakávaná hra Star Wars Battlefront vychádza už v novembri

Star Wars Battlefront je očakávaným herným spracovaním slávnych Hviezdnych vojen, v ktorých bude množstvo známych situácií, miest, planét a zvukov.

Star Wars Battlefront je očakávaným herným spracovaním slávnych Hviezdnych vojen, v ktorých bude množstvo známych situácií, miest, planét a zvukov. Práve tie neodmysliteľne a nezmazateľne patria k Hviezdnym vojnám a hlavne pri streľbe, boji so svetelnými mečmi a lietaní na stíhačkách, má každý nadšenec pre STAR WARS tie správne zimomriavky na tele. Už tento rok si budú môcť hráči a majitelia výkonných konzolí zahrať Star Wars Battlefront 2015. Dátum vydania je naplánovaný na 17. novembra v Severnej Amerike, 19. novembra v Austrálii a 20. novembra v Európe. Hra bude k dispozícií pre Windows, Playstation 4 a XBOX One.

Star wars battlefront

Ukážky výnimočnej hrateľnosti
Za výnimočnú možno túto hrateľnosť považovať pre rôznorodosť ovládania a postáv, za ktoré je možné hrať. V jednom z videí máte možnosť nahliadnuť na bohatú taktiku, útoky a náplň práce bojovníka. Žiadna jednotvárna akcia. Hráč tak bude mať čo robiť, aby sa začal nudiť.

Stíhačky

Ukážka hrania

Predobjednávka hry:

Hru si môžete predobjednať pre Windows, PS4 alebo XBOX One

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu