ZN.SK
Star Wars Rogue One

Nové Hviezdne vojny „Rogue One“ už v decembri 2016 v kinách

Doslova prekvapením pre mnohých fanúšikov hviezdnych vojen je príprava nového filmu, ktorý nezapadá medzi očíslované epizódy. Najnovšie STAR WARS…

Zľavy na wellness pobyty

Doslova prekvapením pre mnohých fanúšikov hviezdnych vojen je príprava nového filmu, ktorý nezapadá medzi očíslované epizódy. Najnovšie STAR WARS je možné vtesnať do deja po Epizóde V a pred Epizódou IV: Nová nádej. To znamená, že Darth Vader ešte stále žije a mohutná Hviezda smrti s ešte lepšou obranou je najväčšou hrozbou celého vesmíru. Práve sem filmári vtesnali samostatný príbeh s názvom Rogue One: A Star Wars Story, čím dávajú tušiť, že nebude jediným mimo pôvodnú číslovanú sériu.

Star Wars Rogue One

V príbehu

Z ukážky je nám jasné, že tieto Hviezdne vojny zostanú verné svojim „bratom“. Kultová ikonická hudba, technológie, niektoré postavy, uniformy, ale aj Darth Vader s menšou úlohou. Zmysel tohto dielu je najmä vo vykreslení odporu povstalcov. Z bežných Star Wars sme vedeli o deji týkajúcom sa hlavných postáv. Vedeli sme, že sa podarilo získať plány Hviezdy smrti, že vo vesmíre prebiehajú ťažké boje na viacerých frontoch, no nevedeli sme si možno živo predstaviť, ako to prebiehalo. Odpoveďou je Rogue One, v ktorom povstalci bojujú proti mohutnej presile Impéria a odmietajú sa vzdať, ba čo viac, podarí sa im získať dôležité informácie, vďaka ktorým Hviezdne vojny Epizóda VI dospeje k zničeniu Hviezdy smrti.

Star Wars Rogue One

Star Wars Rogue One

Star Wars Rogue One

Doslova vymakaný film z vymakanej ukážky prezentuje neutíchajúce boje a napätie, no tiež celkom nové postavy s akými sme sa zatiaľ nestretli. Hlavnými postavami sú Jyn Erso (Felicity Jones), Cassian Andor (Diego Luna), veliteľ Saw Gerrer (Forest Whitaker) a ďalší. Aj tu je však najhlavnejšou postavou žena, rovnako ako v poslednej Epizóde VII.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu