Medvedia rodinka si užívala dovolenku na brehu jazera Tahoe - Zaujímavé novinky ZN.SK

Medvedia rodinka si užívala dovolenku na brehu jazera Tahoe

Obľúbená turistická lokalita, jazero Tahoe v pohorí Sierra Nevada, je obklopená naozaj krásnou prírodou. Keď sa však táto príroda rozhodne okúpať a vyšantiť, to aby sa návštevníci miestnej pláže mali na pozore. Len pred pár dňami sa totiž medzi kúpajúcimi objavila medvedica s dvoma malými medvieďatami.

Medvede na Tahoe

Ľuďom veľmi ani nedochádzalo, že to čo vidia, je skutočný medveď. Najmä tí vo vode neveriacky pozerali, či naozaj dobre vidia. Očividne si vedia aj medvede užívať rodinnú dovolenku pri vode a kým oni sú pri jazere doma, turisti na chvíľu breh uvoľnili len pre nich. Na medvieďatách je totiž jasne vidieť, že si vodu vedia vychutnať.

Na videu sú neprepočuteľné typické americké reakcie a emócie, aké plnia aj bežné televízne šou. Emócie skrátka pracujú aj v tomto prípade. Sú krásne. Aj keď starú s mladými stretnúť na pláži by nechcel asi nikto z nás. Najmä v rámci slovenských medveďov hnedých.


Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Shazam
Shazam! odpoveď na Deadpoola? Kdeže! Kapitán Marvel tu bol skôr

Case 60HP
Parný traktor Case 60hp z roku 1899 je aj na Slovensku

Stanišovská jaskyňa, Liptovský Ján
Stanišovská jaskyňa v obci Liptovský Ján a Netopierkovo

Zavrieť