Tanečná horúčka je späť v Let's Dance 2017 na TV Markíza - Zaujímavé novinky ZN.SK

Tanečná horúčka je späť v Let’s Dance 2017 na TV Markíza

Let’s Dance je po šiestich rokoch opäť na obrazovkách TV Markíza. V zahraničí formát známy ako Tancovanie s hviezdami (Dancing with the Stars) sa tešil obľube aj na Slovensku. Každé vydanie tejto šou na Slovensku prinieslo slávu aj samotným tanečníkom o ktorých laická verejnosť pred tým nič netušila. Spoznali sme tak Mateja Chrena, Mirku Kosorínovú, alebo aj Petra Modrovského.

Let's Dance na Markíza 2017

Viacerí tanečníci si otvorili vlastné úspešné tanečné školy a nepochybne tomu nebude inak ani pri tomto ročníku. Tanečníci, ktorých vidíme dnes budú tváre a mená, ktoré budeme poznať aj po skončení šou. Nie je azda lepšej šou, ktorá by tak propagovala tanec, ako je Let´s Dance.

Let’s Dance 2017 na TV Markíza

Tohtoročné vydanie šou sprevádza známa moderátorská dvojica Martin Pyco Rausch a Adela Banášová, ktorú by sme mali uvádzať ako Adela Vinczeová. Na porotcovských stoličkách v minulosti sedával Jozef Bednárik, no z pôvodnej poroty sa predstaví aspoň Ján Ďurovčík, alebo Tatiana Drexler, úspešná tanečnica a tiež pôvodná porotkyňa z prvých štyroch ročníkov. Tretím porotcom je Zuzana Fialová a štvrtým Petr Horáček, tanečník a choreograf, prezident Slovenskej asociácie tanečných športov.  Vystupujúce páry Let’s Dance sú kombinácie známych osobností a skúsených tanečníkov:

 • Branislav Deák a Dominika Rošková
 • Tomáš Dohňanský a Katarína Lacková
 • Emma Drobná a Filip Buránsky
 • Daniela Hantuchová a Erik Ňarjaš
 • Vladimír Kobielsky a Dominika Chrapeková
 • Michal Konrád a Patrícia Martinovičová
 • Eva Kramerová a Lukáš Hojdan
 • Silvia Lakatošová a David Schavel
 • Petra Vajdová a Fabio Bellucci
 • Peter Varinský a Paulína Gašparíková
 • Lenka Vavrinčíková a Adam Brešťanský

Petra Vajdová ako čerešnička na torte

Premiérový diel Let’s Dance 4. septembra nám predstavil viacero nových tanečných párov, medzi ktorými sú tváre z obrazovky, šéfkuchár, ale aj športovkyňa. Daniela Hantuchová, ako úspešná tenistka, ukázala extrémne dlhé nohy, Silvia Lakatošová rovnako tak, Peter Vavrinský sa po prvý krát predstavil inak ako zo Športových novín, no zábavné bolo sledovať v netradičných úlohách aj Ixa z Hexu, či Evelyn. Azda najviac ozvláštnila tento večer Petra Vajdová, posledná vystupujúca tanečníčka, herečka známa pre televíznych divákov naposledy z úlohy v Búrlivom víne. Keďže len vďaka bulváru musel celý národ vedieť o prichytení Petry Vajdovej pod vplyvom alkoholu za volantom, verejne sa ospravedlnila pred celým národom ešte skôr, ako vyrazila na parket. Pokorne sa v dokrútke ospravedlnila aj kolegom a tvorcom šou, ktorá mohla byť ohrozená pre prípadný výpadok tanečnice pred jej začiatkom. Svojim výkonom však nakoniec prekvapila. Slušným tangom, ktoré predviedla s tanečným partnerom Fabiom Bulluccim, potešili oko nejedného diváka.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.