ZN.SK
Kim Kardashian facebook

Kim Kardashian – hviezda reality show, fakty aj zaujímavosti

Kim Kardashian. To meno mnohí poznajú, ale v skutočnosti len málokto z bežných Slovákov vie, prečo a čím je táto žena známa…

Kim Kardashian. To meno mnohí poznajú, ale v skutočnosti len málokto z bežných Slovákov vie, prečo a čím je táto žena známa. Mediálne je často predstavovaná ako hviezdička amerických reality show. V podstate majú pravdu. Prostredníctvom nej sa jej podarilo výrazne spropagovať rodinu, ale aj tváre svojich sestier.

Kim Kardashian facebook

V celkom inej sfére sa tiež preslávila pre svoju slávnu „sex tape“. Dnešný záujem médií sa však už nejaký čas presúva na jej nevlastnú sestru Kendall Jenner. Kim má výrazné arménske črty tváre, no vo svete ju preslávil najmä priveľký zadok k jej postave.

Biografia: O živote

Kimberly ʺ Kim ʺ Kardashian West celým menom Kimberly Noel Kardashian sa narodila 21. októbra 1980 v Los Angeles. Je americká osobnosť televíznej reality show, herečka, podnikateľka a modelka. Jej rodičmi sú Robert Kardashian a Kris Jenner. Kim má troch vlastných súrodencov staršiu sestru Kourtney, mladšiu sestru Khloé a mladšieho brata Roberta, taktiež dve nevlastné sestry Kendall a Kylie Jenner. Jej rodičia sa rozviedli v roku 1991. Jej mama sa neskôr opäť vydala za Bruce Jennera (neskôr sa dal preoperovať na ženu a momentálne sa volá Caitlyn Jenner). Kim vyštudovala Marymount High Schoolrímsko – katolícku dievčenskú školu. Jej otec, významný právnik, zomrel v roku 2003 na rakovinu. Kim sa dostala do popredia najmä ako kamarátka a stylistka Paris Hilton, ale oveľa známejšou sa stala, keď na verejnosť prenikla v roku 2007 jej sexuálna nahrávka s jej vtedajším priateľom Rayom J.

Hviezdička reality show a obchodníčka

V roku 2007 sa objavila jej rodina na televíznom kanáli E! v ich vlastnej reality show Keeping Up with Kardashians. Reality show bola tak úspešná, že vytvorili vedľajšie reality show Kourtney and Kim Take New YorkKourtney and Khloé Take Miami. Osobný život klanu Kardashianovcov sa stal predmetom veľkej pozornosti pre médiá. V roku 2008 si zahrala vo svojom prvom filme Disaster Movie, kde stvárnila postavu menom Lisa. V tom istom roku účinkovala v siedmej sérii Dancing with the Stars. V januári 2009 sa objavila v jednej epizóde sitcomu How I Met Your Mother ( Ako som spoznal vašu mamu).

O pár mesiacov, presnejšie v apríli, vydala sériu cvičení na DVD cez svoju televíznu produkčnú spoločnosť Kims a princess Productions. V septembri 2009 založila svoju spoločnosť pod názvom Fusion Beauty Seven Bar Foundation s kampaňou Kiss Away Poverty, kde sa stala jej tvárou práve Kim. Ďalší mesiac vyšiel jej prvý parfum Kim Kardashian. V decembri 2010 naspievala pieseň Jam (Turn It Up) a nahrala k nej aj hudobné video. V apríli 2011 Kim vydala svoj ďalší parfum Gold, o rok neskôr vydala ešte na trh pustila  parfum True Reflection. V apríli 2012 televízna stanica E! začala opäť natáčať ich reality show Keeping Up with the Kardashians. O pá mesiacov neskôr vydala Kim ďalší parfum Glam, pričom jeho námet čerpala z hollywoodskeho životného štýlu.

Kim si vždy  hľadala priateľa, ktorý bol slávny, no vždy sa to končilo rýchlym rozchodom. Vrchol nastal až v roku 2012, keď sa dala dokopy so slávnym rapperom Kanye Westom. O rok neskôr sa im narodila dcérka, ktorej dali netradičné meno North West (Severozápad). Rok po narodení ich dcérky, t.j. v roku 2014 sa pár zosobášil vo Florencii.

V máji 2015 vydala Kim svoju knihu s názvom Selfish, ktorá obsahovala 325 strán selfie fotiek. 5. decembra 2015 sa Kim a Kanyeovi narodil synček, ktorý dostal taktiež ako jeho staršia sestra netradičné meno Saint West (Svätý Západ).

Súčasný život #KimKardashian

Počas návštevy Paris Fashion Week okradli Kim v jej apartmáne, keď spala. Päť zlodejov sa oblieklo za policajtov, zviazali ju a ukradli jej šperky v hodnote 10 miliónov dolárov. Zlodeji sa do jej apartmánu dostali len vďaka tomu, že sa vyhrážali vrátnikovi. Keď sa dostali do jej izby, zviazali jej ruky aj nohy, popritom jej pri hlave držali nabitú zbraň a opaskom zo županu jej zakryli ústa. Kim zviazanú preniesli do vane, fyzicky jej neublížili. Údajne ich prosila o život. Zlodeji utiekli a médiá mali odrazu obrovskú senzáciu, kým Kim hrozný zážitok. Ďalšie natáčanie ich reality show Keeping Up with the Kardashians, ktoré malo začať 6. októbra 2016 sa posunulo. Mesiac po incidente v Paríži skončil na psychiatrii Kimin manžel Kanye. Susedia k nemu privolali políciu, pretože rušil nočný kľud. Stalo sa to niekoľko hodín po tom, čo rapper zrušil svoje turné. Za psychický kolaps sa podpísala pracovná vyčerpanosť.

Pred pár dňami svet obletela aktuálna správa, že Kim a Kanye plánujú tretie dieťa. Avšak chcú, aby im ho vynosila náhradná matka, pretože Kim trpí problémami s maternicou a to by mohlo zvýšiť riziko krvácania počas tehotenstva či viesť k predčasnému pôrodu. Tak len čas ukáže, či sa im podarí mať do tretice ďalšieho potomka.

Zaujímavosti o Kim

  • Kim je závislá na selfie fotkách. Je tak príkladom človeka so selfitídou. Svojej mame sa nedávno priznala, že denne ich spraví až 1200!!!
  • Nie nadarmo je nazývaná kráľovnou selfie
  • Zajednu selfie fotku, na ktorej reprezentuje produkt nejakej firmy, zarobí až neuveriteľných 500 tisíc dolárov
  • Na instagrame ju sleduje 101 miliónov sledovateľov

Foto a oficiálny Facebook: https://www.facebook.com/KimKardashian/

Pripravila Katarína

Mohlo by zaujímať tiež:


Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu