ZN.SK
IT, horor TO, stephen king

Hororový klaun z románu Stephena Kinga To v kinách od septembra

Horor nakrútený podľa románovej predlohy kráľa hororu Stephena Kinga s názvom IT, v preklade TO, je v podstate remakeom staršieho filmu z roku 1990.

Horor nakrútený podľa románovej predlohy kráľa hororu Stephena Kinga s názvom IT, v preklade TO, je v podstate remakeom staršieho filmu z roku 1990. Niekoľko násobne prekročená kvalita po vizuálnej stránke sa po sedemnástich rokoch dočkáme obzvlášť napínavého a oveľa viac strašidelného vyobrazenia „to“, než kedykoľvek doteraz. Kniha, ktorá opätovne len nedávno vyšla vrátane slovenského prekladu, vyvolala vo svete šialenstvo v podobe klaunov v uliciach, ktorí strašili ľudí na rôznych videách.

IT, horor TO, stephen king

Premiéra filmu To

Vo chvíli, keď sa dostane do kín nové To, zoznámite sa s oveľa temnejším svetom temnejšej postavy, než bola akákoľvek predstava vraždiaceho klauna doteraz. Koulrofobici môžu zomierať strachom a adrenalínom už od septembra 2017, kedy je premiéra filmu. Presný deň neustále kolíše. Veď uvidíme.

Réžia:Andrés Muschietti
Hrajú: Bill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard
Svetová premiéra: 14. september 2016

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu