ZN.SK
kontaktný grill WMF

Grilovacia sezóna sa týka aj tých, ktorí nemajú záhradu

Grilovacia sezóna sa vracia. Ani tento rok neplatí, že sa týka len tých, ktorí majú záhradu, veľkú terasu, alebo veľký dvor. Sezóna pohody, slnka a prípravy jedla priamo počas…

Grilovacia sezóna sa vracia. Ani tento rok neplatí, že sa týka len tých, ktorí majú záhradu, veľkú terasu, alebo veľký dvor. Sezóna pohody, slnka a prípravy jedla priamo počas posedenia sa môže týkať kohokoľvek aj v byte, alebo kdekoľvek v malom priestore. Na grilovaciu výbavu poslúžia produkty WMF, predovšetkým elektrické grily, ktoré predsa len ponúknu možnosť pripraviť jedlo bez potreby uhlia, brikiet a samotného ohňa. Elektrický gril nájde využitie na balkóne, loggii a ako aj na klasickej záhrade. Kontaktné grily však využijete aj v bežnej kuchyni a grilovať tak môžete za každého počasia a podmienok.

kontaktný grill WMF

WMF Perfection Profi Plus

Kontaktný gril WMF Perfection Profi Plus môže byť zaujímavým spoločníkom na grilovačku. Môže byť spoločníkom pri ceste k moru, v karavane, ku stanu, alebo len do kempu. Všade, kde ho môžete zapojiť do elektrickej siete.  Profi Plus je vybavený technológiou automatického senzora, ktorý sníma veľkosť a hrúbku mäsa, podľa ktorých následne určí dobu varenia. Steak si tak prepečiete presne tak, ako to máte radi.

Plášť grilu je vyrobený z patentovanej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá zaisťuje dlhodobú odolnosť a zároveň vyzerá elegantne a minimalisticky. Dotykový displej s LED indikátormi navyše umocňuje zážitok z grilovania vo vnútri. Pokiaľ si nevyberiete ani zo 6. programov varenia, môžete zvoliť manuálny režim, ktorý umožňuje vlastné nastavenie. A keď príde na upratovanie, gril disponuje dvoma odnímateľnými doskami z liateho hliníka s nepriľnavým povrchom pre ľahké čistenie. Grilovanie už nemôže byť jednoduchšie.

Elektrický gril Urban Master Profi Plus

Grilovanie s elektrickým grilom Urban Master Profi Plus bude určite iný level grilovania. Približuje sa do výraznej miery k luxusnejším grilom fungujúcim na plynovom ohreve. No tento je elektrický, čo zvyšuje jeho bezpečnosť a zásadne mení aj mieru toho, ako veľmi sa budete chcieť k nemu priblížiť, ak máte voči plynovým spojom, ventilom a bombám rešpekt, alebo predsudky.

Ide o jedinečný vonkajší gril 2v1 s integrovanou rúrou, pre tie najlepšie výsledky z akéhokoľvek grilovania. Od striech a balkónov až po záhrady akejkoľvek veľkosti, tento gril sa postará o nezabudnuteľné grilovacie oslavy ako v meste, tak na vidieku. Vďaka dvom smaltovaným liatinovým doskám a vstavanej rúre si pochutnáte naozaj na všetkom – od mäsa, cez zeleninu, až po zapekané jedlá. Navyše disponuje teplomerom, takže sa nemusíte obávať iných ako dokonalých výsledkov.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu