Chýba vám vo Windowse Windows Movie Maker? Tu si ho stiahnite - Zn.sk

Chýba vám vo Windowse Windows Movie Maker? Tu si ho stiahnite

Windows Movie Maker, jednoduchá aplikácia na strih videa. Windows XP ním disponoval a umožnil tak amatérskym autorom videa veľmi rýchlu a pomerne jednoduchú úpravu video súborov, strih, doplnenie efektov a titulkov. Postupne sa však aj samotný systém Windows vyvíjal a ako sa menil vzhľad, tak aj jeho programová výbava. Software na strihanie videa nevedno prečo, zmizol z programovej výbavy novších systémov Windows a tak muselo mnoho ľudí siahnuť po drahších aplikáciách.

Windows Movie Maker

To, že vo svojom novšom operačnom systéme Windows ľudia nenašli nástroj Windows Movie Maker, prekvapilo viacerých ľudí. Avšak nejde o neriešiteľný problém. Kým donedávna bola možnosť stiahnuť si aplikáciu len s overením pravosti vášho operačného systému Windows, dnes je to možné aj bez overenia.

Windows Movie Maker vo verzii 2.6

Stará, ale stále dobrá. Tak by sa dala zhrnúť stručná a na obsluhu veľmi priateľská aplikácia na strih domáceho videa. Domáceho preto, že na vlastné videá pre osobnú a rodinnú potrebu, prípadne drobné projekty, nie je nutné viac efektov a nástrojov na titulky. Aplikácia má celkovo len niečo okolo 12 MB a tak je stiahnutá veľmi rýchlo. Bez zdržiavania a sprievodných aplikácií je ju možné stiahnuť na odkaze nižšie. V prípade, že nechcete pretvoriť niektoré vlastnosti vo svojom počítači a inštalovať dodatočné prídavky, neinštalujte si ponúkané reklamy hneď v úvode a pokračujte bez nich. pokiaľ pracujete s videami s veľkým objemom, nepochybne dobre poslúži aj aplikácia, ktorá videa zmenšuje, napríklad po nahrávkach cez aplikáciu Fraps.

Stiahnuť Movie Makerhttps://www.slunecnice.cz/sw/windows-movie-maker/

Chýba vám vo Windowse Windows Movie Maker? Tu si ho stiahnite
Ohodnoť tento článok
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Kvet New York
Gigantický kvet Titan arum a jeho neobyčajné zaujímavosti

Bella a Sebastian 2
Bella a Sebastian: Dobrodružstvo pokračuje, filmová premiéra

Použitie a zastavenie, domino, pád
Prečo určite nekupovať databázy emailových adries? Pozor!

Zavrieť