ZN.SK
Windows Movie Maker

Chýba vám vo Windowse Windows Movie Maker? Tu si ho stiahnite

Windows Movie Maker, jednoduchá aplikácia na strih videa. Windows XP ním disponoval a umožnil tak amatérskym autorom videa veľmi

Windows Movie Maker, jednoduchá aplikácia na strih videa. Windows XP ním disponoval a umožnil tak amatérskym autorom videa veľmi rýchlu a pomerne jednoduchú úpravu video súborov, strih, doplnenie efektov a titulkov. Postupne sa však aj samotný systém Windows vyvíjal a ako sa menil vzhľad, tak aj jeho programová výbava. Software na strihanie videa nevedno prečo, zmizol z programovej výbavy novších systémov Windows a tak muselo mnoho ľudí siahnuť po drahších aplikáciách.

Windows Movie Maker

To, že vo svojom novšom operačnom systéme Windows ľudia nenašli nástroj Windows Movie Maker, prekvapilo viacerých ľudí. Avšak nejde o neriešiteľný problém. Kým donedávna bola možnosť stiahnuť si aplikáciu len s overením pravosti vášho operačného systému Windows, dnes je to možné aj bez overenia.

Windows Movie Maker vo verzii 2.6

Stará, ale stále dobrá. Tak by sa dala zhrnúť stručná a na obsluhu veľmi priateľská aplikácia na strih domáceho videa. Domáceho preto, že na vlastné videá pre osobnú a rodinnú potrebu, prípadne drobné projekty, nie je nutné viac efektov a nástrojov na titulky. Aplikácia má celkovo len niečo okolo 12 MB a tak je stiahnutá veľmi rýchlo. Bez zdržiavania a sprievodných aplikácií je ju možné stiahnuť na odkaze nižšie. V prípade, že nechcete pretvoriť niektoré vlastnosti vo svojom počítači a inštalovať dodatočné prídavky, neinštalujte si ponúkané reklamy hneď v úvode a pokračujte bez nich. pokiaľ pracujete s videami s veľkým objemom, nepochybne dobre poslúži aj aplikácia, ktorá videa zmenšuje, napríklad po nahrávkach cez aplikáciu Fraps.

Stiahnuť Movie Makerhttps://www.slunecnice.cz/sw/windows-movie-maker/

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu