Majte svoje vozidlá stále pod dohľadom: Riešením je monitoring vozidiel

Majte svoje vozidlá stále pod dohľadom: Riešením je monitoring vozidiel

Tlačová správa: Kto by nechcel mať prehľad o tom, čo sa deje s vozidlom počas majiteľovej neprítomnosti? Šikovným nástrojom na kontrolu jedného i viacerých vozidiel, je monitorovací systém, ktorý môžete sledovať z celého sveta. Jediné, čo k tomu potrebujete, je pripojenie na internet.

Monitorovanie vozidiel

Koordinujte a spravujte vozový park profesionálne

Vďaka dispečerskej aplikácii Car Terminal a manažérskej aplikácii Sherlog Trace, presne viete, čo sa s vaším vozovým parkom deje. Prvá aplikácia umožňuje dokonca zadávanie úloh a kontrolu ich plnenia, rovnako tak komunikáciu s vodičom. Druhá aplikácia vám umožňuje absolútnu kontrolu stavu vozidla – prezradí stav nádrže, aktuálnu polohu a samozrejmosťou sú aj najazdené kilometre. Monitorovanie vozidiel nikdy nebolo jednoduchšie. Spoznajte ďalšie výhody elektronického monitoringu vozidiel!

Tieto benefity monitorovania vozidiel vás presvedčia

Využívanie monitoringu ako efektívneho pracovného nástroja, vedie k zníženiu administratívy a úspore času. Môže za to automatická elektronická kniha jázd, vďaka ktorej máte presný prehľad o využívaní áut. Monitorovanie vozidiel odhalí aj pracovníkov, ktorí nevyužívajú optimálne trasy a jazdia s autom na svoje súkromné účely. Tiež rozpozná efektivitu a štýl jazdy a vďaka spravovaniu aplikácie obvykle príde k zníženiu spotreby pohonných hmôt.

Monitorovací systém spoločnosti Secar je prehľadný a veľmi jednoduchý na ovládanie, no mimoriadne prepracovaný a dokáže byť personalizovaný, nakoľko je vyvíjaný priamo spoločnosťou Secar. Zistite, ktoré auto je neefektívne a ktorý voz jazdí mimo plánované trasy. Krádež auta? Vďaka GPS monitoringu nebude problém vozidlo vyhľadať. GPS jednotka komunikuje bezproblémovo po celej Európe, je mimoriadne presná a aktuálna. Kompletný prehľad o vašich vozidlách v reálnom čase, to je monitorovací systém od Secar.

 


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.