Majte svoje vozidlá stále pod dohľadom: Riešením je monitoring vozidiel

Majte svoje vozidlá stále pod dohľadom: Riešením je monitoring vozidiel

Tlačová správa: Kto by nechcel mať prehľad o tom, čo sa deje s vozidlom počas majiteľovej neprítomnosti? Šikovným nástrojom na kontrolu jedného i viacerých vozidiel, je monitorovací systém, ktorý môžete sledovať z celého sveta. Jediné, čo k tomu potrebujete, je pripojenie na internet.

Monitorovanie vozidiel

Koordinujte a spravujte vozový park profesionálne

Vďaka dispečerskej aplikácii Car Terminal a manažérskej aplikácii Sherlog Trace, presne viete, čo sa s vaším vozovým parkom deje. Prvá aplikácia umožňuje dokonca zadávanie úloh a kontrolu ich plnenia, rovnako tak komunikáciu s vodičom. Druhá aplikácia vám umožňuje absolútnu kontrolu stavu vozidla – prezradí stav nádrže, aktuálnu polohu a samozrejmosťou sú aj najazdené kilometre. Monitorovanie vozidiel nikdy nebolo jednoduchšie. Spoznajte ďalšie výhody elektronického monitoringu vozidiel!

Tieto benefity monitorovania vozidiel vás presvedčia

Využívanie monitoringu ako efektívneho pracovného nástroja, vedie k zníženiu administratívy a úspore času. Môže za to automatická elektronická kniha jázd, vďaka ktorej máte presný prehľad o využívaní áut. Monitorovanie vozidiel odhalí aj pracovníkov, ktorí nevyužívajú optimálne trasy a jazdia s autom na svoje súkromné účely. Tiež rozpozná efektivitu a štýl jazdy a vďaka spravovaniu aplikácie obvykle príde k zníženiu spotreby pohonných hmôt.

Monitorovací systém spoločnosti Secar je prehľadný a veľmi jednoduchý na ovládanie, no mimoriadne prepracovaný a dokáže byť personalizovaný, nakoľko je vyvíjaný priamo spoločnosťou Secar. Zistite, ktoré auto je neefektívne a ktorý voz jazdí mimo plánované trasy. Krádež auta? Vďaka GPS monitoringu nebude problém vozidlo vyhľadať. GPS jednotka komunikuje bezproblémovo po celej Európe, je mimoriadne presná a aktuálna. Kompletný prehľad o vašich vozidlách v reálnom čase, to je monitorovací systém od Secar.

 

Tlačové správy
Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.
Viac:
Panzanella
Recepty: Talianska delikatesa netuctovo – Šalát Panzanella

Passage du Gois, pobrežná cesta vo Francúzsku
Pobrežnú cestu Passage du Gois vo Francúzsku zalieva príliv

Vystrašená hrozby podvodníci internet
Aj váš životopis je zverejnený na Ulož.to? Internet je plný osobných údajov

Zavrieť