7 dôvodov, prečo dať prednosť novému autu pred ojazdeným - Zaujímavé novinky ZN.SK

7 dôvodov, prečo dať prednosť novému autu pred ojazdeným

Tlačová správa: Jednou z najčastejších dilem pri výbere vozidla je, či kúpiť nové auto, alebo dať prednosť jazdenému. Obe možnosti prinášajú množstvo výhod a samozrejme aj určité nevýhody. Ktoré si však vybrať? To záleží od vašich požiadaviek. Ak sa pri kúpe vozidla rozhodujete podľa týchto kritérií, nové auto je pre vás správnou možnosťou.

nové auto

1. Spoľahlivosť

Nikto nemá rád negatívne prekvapenia, pri kúpe vozidla z druhej ruky vám však hrozia. Nikdy nebudete 100 % poznať vzťah majiteľa k svojmu autu, ako sa oň staral, ako s ním jazdil, čo pred vami tají. Ak sa rozhodnete kúpiť si nové vozidlo, môžete si byť istý, že je v tom najlepšom technickom stave a budete sa naň môcť kedykoľvek spoľahnúť.

2. Záruka

Technológie stále nie sú dokonalé a poruchy sa nevyhnú ani novým autám. V tomto prípade však návšteva autoservisu nezaťaží vašu peňaženku – hradí ju predajca, resp. samotná automobilka. Veľkým plusom je aj možnosť za príplatok predĺžiť si svoju záruku z dvoch napríklad aj na štyri roky. Vďaka tomu pre vás návšteva autoservisu nebude nočnou morou.

3. Bezpečnosť

V zásade platí, že čím novšie auto, tým je bezpečnejšie. Výrobcovia robia všetko pre to, aby v testoch bezpečnosti získali plný počet bodov. Pretože nielen rodiny s deťmi, ale takmer každý spotrebiteľ sa pri kúpe zaujíma aj o to, či ho vozidlo dokáže v prípade nehody dostatočne uchrániť.

4. Spotreba

Čoraz dôležitejšou požiadavkou majiteľov motorových vozidiel je čo najnižšia spotreba. A automobilky sa týmto hlasom snažia vyhovieť a vyvíjajú čoraz úspornejšie, no veľmi efektívne agregáty. Okrem toho nové autá musia spĺňať veľmi náročné legislatívne emisné normy. Vďaka ním sú motory ohľaduplnejšie k prírode.

5. Najnovšie technológie

Chcete si jednoducho spárovať svoj smartfón s vozidlom, pri parkovaní v meste oceníte pomocníka, nie je vám ľahostajná bezpečnosť vás ani chodcov či okolitých vozidiel. Aj s týmto vám pomôžu najmodernejšie technológie, ktoré sú dôležitou súčasťou najnovších modelov. Nové autá so svojimi systémami a asistentmi zvyšujú nielen bezpečie, ale aj komfort či zážitok z jazdy.

6. Neobmedzená možnosť výberu

Každý má svoje vysnívané auto – musí byť modrej farby, ideálne v koži, na 18-palcových diskoch a ďalšie konkrétne predstavy. Ak hľadáte iba medzi jazdenými vozidlami, váš výber je limitovaný a zrejme budete musieť robiť kompromisy. Nové autá vám však dávajú prakticky neobmedzené možnosti výberu – výrobca ochotne vyhovie vašim požiadavkám.

7. Výhody autorizovaného predajcu

Autorizovaní predajcovia pri kúpe nového vozidla ponúkajú rôzne výhody – kúpia od vás staršie auto ako protihodnotu, ponúknu vám rôzne cenové zľavy či akciové služby. Vďaka tejto kúpe vás budú ako prvého informovať o rôznych novinkách a niektorí vás zaradia aj medzi verných zákazníkov, z čoho vám budú plynúť ďalšie výhody.

 

Ak sú pre vás pri kúpe vozidla dôležité tieto kritériá, nové autá sú pre vás ideálnou možnosťou.


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.