ZN.SK
Patrik Slovensko Slovakia video

Úžasné video fotografa Patrika, ktoré propaguje Slovensko

Fotograf Patrik Paulínyi s priateľkou Andreou Zahurancovou vzali jednoduchý nápad, aký tu už bol a doplnili ho o obsah samotný. Nádherné Slovensko, rôzne miesta, rýchly strih a efektná hudba.

Fotograf Patrik Paulínyi s priateľkou Andreou Zahurancovou vzali jednoduchý nápad, aký tu už bol a doplnili ho o obsah samotný. Nádherné Slovensko, rôzne miesta, rýchly strih a efektná hudba. Výborná kombinácia vytvorila úchvatné video, ktoré aj domácich dokáže presvedčiť o tom, že máme naozaj krásnu krajinu a mnohé čo v nej ako ponuku.

Patrik Slovensko Slovakia video

Slovensko má toho oveľa viac

Žiaľ ak sa povie krásne Slovensko, stále nedokážeme ľuďom odporúčať reálne krásne miesta, ktoré majú pod nosom, dostupné bez nákladnej dopravy. Slovensko nie sú len Tatry, halušky, Jánošík a Bratislava, ako sa ešte stále domnievajú nie len zahraniční turisti, ale aj mnohí Slováci. Po zhliadnutí tohto videa však zmenia názor aj tí.

Pritom by stačilo dobre poznať svoje okolie, alebo aspoň viacero zaujímavých miest v okolí. Vo videu môžeme v rýchlosti spoznávať množstvo takýchto miest. Od stále málo známej Františkovej huty, odľahlej pamiatky na Orave, cez Žilinu, Nízke Tatry, Košice, Bratislavu… no úchvatný je už samotný začiatok. Slovenský raj a mierny šok pre akéhokoľvek diváka po preskoku nad strmým priestorom pod kameramanom… Skrátka video, aké môžu byť vývozným artiklom a aké dokážu pritiahnuť záujem turistov. Už len mať zoznam miest z videa a môžete si zopakovať navštíviť rovnaké miesta sami. Nie len že prejdete celé Slovensko, ale nepochybne spoznáte množstvo symbolov regiónov, neraz aj takých, ktoré nie sú typickým turistickým cieľom. A práve to je škoda.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu