Vybrané nákupné parky STOP SHOP spustili aplikáciu so zľavami

Vybrané nákupné parky STOP SHOP spustili aplikáciu so zľavami

Zákazníci nákupných parkov STOP SHOP na Slovensku sa odteraz môžu tešiť na zaujímavé zľavy, ktoré môžu využiť v ich prevádzkach. Nielenže ušetria, ale navyše sa môžu zapojiť aj do súťaže o nový iPhone 12 mini.

Stop Shop aplikácia

Lacnejšie odevy, obuv aj elektrospotrebiče

 Ste z Bratislavy, z okolia Dubnice, Prievidze či Rožňavy či sem len cestujete a radi nakupujete v žltom nákupnom parku STOP SHOP? V tom prípade sa môžete tešiť z nákupov so zľavami s aplikáciou STOP SHOP wallet. Appka je dostupná v dvoch variantoch pre Android ako aj iOs (App StoreGoogle Play), stačí si ju stiahnuť do svojho mobilu a využiť kupóny na zľavu, ktoré sú aktuálne k dispozícii. Výhodne tak môžete nakúpiť napríklad obuv, odevy, elektrospotrebiče, nábytok či kvety. Ponuka zľavových kupónov sa bude pravidelne obmieňať, a tak si ulovte tie, ktoré sú pre vás najvýhodnejšie.

Mnohé z uvedených kupónov majú obmedzenú platnosť konkrétnym dátumom, no ak na kupóne nie je uvedený, znamená to, že nie je časovo obmedzený. Okrem výhodného nakupovania sa s aplikáciou STOP SHOP Wallet môžete zapojiť aj do súťaže o nový iPhone 12 mini – stačí si stiahnuť aplikáciu a zaregistrovať sa do STOP SHOP Wallet vernostného klubu do 30. septembra 2021.

Bezpečné a rýchle nákupy

Všetky prevádzky STOP SHOP na Slovensku dodržiavajú tie najprísnejšie hygienické štandardy pre bezpečný nákup počas aktuálne platných nariadení súvisiacich s ochorením covid-19. Zákazníci sa tak môžu spoľahnúť, že nakúpia nielen bezpečne, ale aj pohodlne a rýchlo.

Viac informácií je k dispozícii na https://stop-shop.com/sk/slovensko a na FB stránke https://sk-sk.facebook.com/stopshopslovensko.

 

 


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.