ZN.SK
Stop Shop aplikácia

Vybrané nákupné parky STOP SHOP spustili aplikáciu so zľavami

Vybrané nákupné parky STOP SHOP na Slovensku prinášajú svojim verným zákazníkom zaujímavé zľavy, ktoré môžu využiť v rámci ich prevádzok…

Zákazníci nákupných parkov STOP SHOP na Slovensku sa odteraz môžu tešiť na zaujímavé zľavy, ktoré môžu využiť v ich prevádzkach. Nielenže ušetria, ale navyše sa môžu zapojiť aj do súťaže o nový iPhone 12 mini.

Stop Shop aplikácia

Lacnejšie odevy, obuv aj elektrospotrebiče

 Ste z Bratislavy, z okolia Dubnice, Prievidze či Rožňavy či sem len cestujete a radi nakupujete v žltom nákupnom parku STOP SHOP? V tom prípade sa môžete tešiť z nákupov so zľavami s aplikáciou STOP SHOP wallet. Appka je dostupná v dvoch variantoch pre Android ako aj iOs (App StoreGoogle Play), stačí si ju stiahnuť do svojho mobilu a využiť kupóny na zľavu, ktoré sú aktuálne k dispozícii. Výhodne tak môžete nakúpiť napríklad obuv, odevy, elektrospotrebiče, nábytok či kvety. Ponuka zľavových kupónov sa bude pravidelne obmieňať, a tak si ulovte tie, ktoré sú pre vás najvýhodnejšie.

Mnohé z uvedených kupónov majú obmedzenú platnosť konkrétnym dátumom, no ak na kupóne nie je uvedený, znamená to, že nie je časovo obmedzený. Okrem výhodného nakupovania sa s aplikáciou STOP SHOP Wallet môžete zapojiť aj do súťaže o nový iPhone 12 mini – stačí si stiahnuť aplikáciu a zaregistrovať sa do STOP SHOP Wallet vernostného klubu do 30. septembra 2021.

Bezpečné a rýchle nákupy

Všetky prevádzky STOP SHOP na Slovensku dodržiavajú tie najprísnejšie hygienické štandardy pre bezpečný nákup počas aktuálne platných nariadení súvisiacich s ochorením covid-19. Zákazníci sa tak môžu spoľahnúť, že nakúpia nielen bezpečne, ale aj pohodlne a rýchlo.

Viac informácií je k dispozícii na https://stop-shop.com/sk/slovensko a na FB stránke https://sk-sk.facebook.com/stopshopslovensko.

 

 

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu