ZN.SK
Black Friday orientácia

Tohtoročný Black Friday sa presúva do sveta e-shopov

Rok 2020 je v mnohých aspektoch iný než tie predošlé a prináša bezprecedentné situácie. Aj tradičný Black Friday, čiže posledný novembrový piatok,…

Rok 2020 je v mnohých aspektoch iný než tie predošlé a prináša bezprecedentné situácie. Aj tradičný Black Friday, čiže posledný novembrový piatok, keď obchodníci pred Vianocami predávajú tovar s vysokými zľavami, bude iný než po minulé roky. Zľavy budú aj teraz, no z dôvodu súčasnej situácie sa nákupy zrejme presunú z klasických predajní na e-shopy. Nákupné šialenstvo teda nastane skôr v on-line priestore.

Black Friday orientácia

E-shop plnohodnotnou alternatívou

Podstatnou správou je, že Black Friday prostredníctvom e-shopov nebude o nič horší než ten klasický v obchodných centrách. E-shopy sú dnes nielen plnohodnotnou alternatívou, ale často aj lepšou voľbou než nákup v klasickej kamennej predajni. Ponuka sortimentu je vo väčšine prípadov širšia než na predajni, ceny sú priaznivejšie a najmä celý nákup zrealizujete z pohodlia domova či kancelárie. Potom už stačí len počkať, kým kuriér prinesie zvolený nákup.

Elektronika tradične populárna

Pochopiteľne, v rámci Black Friday je veľký záujem o elektroniku. Mnohí ľudia už v novembri kupujú predčasné vianočné darčeky, medzi ktorými často nájdeme nové televízory, notebooky či mobilné telefóny. Výhodou elektroniky je, že sa dá veľmi jednoducho a promptne kúpiť v e-shopoch. Vďaka rôznym on-line poradcom či recenziám je nákup on-line ekvivalentný nákupu v predajni z pohľadu dostupných informácií pre zákazníka.

Na Slovensko preniká naplno

Black Friday prišiel z USA a rozšíril sa aj na Slovensko. Bez ohľadu na rôzne názory, tento „sviatok“ prináša výrazné zľavy a možnosť zakúpiť si kvalitné veci za nižšie ceny než po zvyšok roka. Takže netreba tento módny hit vnímať negatívne, ba práve naopak. Môžete si v dobrom užiť Black Friday, tentoraz však prostredníctvom e-shopov. A môžete tak nakúpiť lacnejšie a výhodnejšie.

Zdroj obrázka: David MG / Shutterstock.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu