ZN.SK
Deti Vianoce

Mikulášska a vianočná edícia cukroviniek Haribo na rok 2020

Tematické a limitované edície cukroviniek sú záležitosťou vášne, chutí, aj zberateľov. Tých, čo majú zbierajú cukrovinky do zbierky aj do úst…

Tematické a limitované edície cukroviniek sú záležitosťou vášne, chutí, aj zberateľov. Tých, čo zbierajú cukrovinky, bizarnosti ako servítky a obaly od cukríkov, aj tých, čo zbierajú chute v ústach. Vianoce sú príležitosťou pre limitované edície nápojov, ale rovnako tak aj sortimentu vianočných sladkostí. Najčastejšie vidíme adventné kalendáre, ktoré sme si za nie tak dávnych čias vyrábali na hodinách výtvarnej výchovy a dnes sú v rôznych variáciách, farbách, tvaroch a chutiach. Čo zaujímavé sa pripravuje na decembrový trh medzi cukrovinkami pod značkou Haribo?

Nielen na Mikuláša – cukrovinky do topánok

Začiatok adventu sa nesie v mikulášskom duchu a niektorí malí nezbedníci možno už teraz s obavami myslia na podvečer piateho decembra, kedy domácnosti navštevuje Mikuláš, anjel a čert. Aj na túto príležitosť sa výborne hodí balenie Haribo Merry Christmas, v ktorom nájdete mini balíčky s obľúbenými želatínovými cukríkmi rozmanitých ovocných príchutí. Cukríky naviac zobrazujú tradičné vianočné symboly, ktorými je napríklad hviezda, stromček, perník či zvonček. Užite si adventné radovánky a predvianočný čas s Haribo Merry Christmas.

  • Odporúčaná cena za 250g balenie je 2,59 €.

Haribo cukrovinky vianočná edícia 2020

Sladké čakanie na Ježiška – sladký adventný kalendár

Čakanie na Ježiška je v očiach detí často nekonečné. Pripravte im preto každý jeden decembrový deň malé sladké prekvapenie, ktoré čaká za dvadsiatimi štyrmi okienkami adventného kalendára Haribo. Tam sa ukrývajú mini balenia najobľúbenejších cukríkov ako Zlatí mackovia Goldbären, Phantasia, Tropi Frutti či Happy Cola, ovocné karamelky MAOAM alebo vianočné špeciály plné želatínových cukríkov rozmanitých ovocných príchutí tvarovaných podľa typických vianočných motívov. Oslaďte vašim najbližším advent a čakanie na Ježiška, adventný kalendár Haribo poteší malých aj veľkých.

  • Odporúčaná cena je 9,99 €.
Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu