ZN.SK
TV paprika varenie

Taliansko-ázijská fúzia v televíznej kuchyni na TV Paprika

Adam Swanson prvýkrát vykúzli lákavé nové jedlo 9. júla o 20:00 hneď v dvoch epizódach v seriáli Zbiehajú sa sliny na TV Paprika.

Ako sa dá spojiť západ a východ? Predstavte si, že v kuchyni. Austrálsko-taliansky majster kuchár Adam Swanson sa vydá na objavnú cestu, lebo chce poriadne spoznať spojenie talianskej a ázijskej kuchyne. Dostane sa do najrôznejších častí Ázie, kde sa stretne so slávnymi miestnymi kuchármi, s ktorými si vymení skúsenosti a suroviny. Adam Swanson prvýkrát vykúzli lákavé nové jedlo 9. júla o 20:00 hneď v dvoch po sebe idúcich epizódach v seriáli Zbiehajú sa sliny na cestoviny na televíznej stanici TV Paprika.

TV paprika varenie

Adam Swanson sa narodil v Adelaide a je uznávaným šéfkuchárom a reštauratérom, ktorý je známy ako „kráľ cestovín“, hoci jeho majstrovstvo v oblasti jedla je veľmi rozsiahle. Je jedným z hrdých majiteľov a šéfkuchárom oceňovanej stredomorskej reštaurácie Zucca a pravidelne vystupuje v rôznych televíznych reláciách o varení. Jedným z nich je aj seriál Zbiehajú sa sliny na cestoviny, kde Swanson cestuje po Ázii, dáva sa do kopy s miestnymi kuchármi a spoločne s nimi vymýšľa jedlá, ktoré dokonale vystihujú nielen spojenie západnej a východnej kuchyne, ale aj kultúry.

Futbalista s láskou k jedlu

Swansonova mamina je Talianka z Neapola a otec Austrálčan. Swanson všetok svoj voľný čas v detstve trávil v rodinnej syrárni, kde si zamiloval najrôznejšie chute a vône babičkinej kuchyne. Pôvodne sa však vôbec nechcel stať kuchárom. Najskôr išiel za svojím futbalovým snom, ale kvôli zraneniam ho musel opustiť. Od svojich 17 rokov začal doma variť a piecť, čo ho začalo baviť tak, že sa rozhodol nasledovať svoju vášeň pre jedlo a stať sa šéfkuchárom.

Kuchár, ktorý rozdáva šťastie

Ako kuchár má Swanson tradičný štýl s využitím moderných kuchárskych techník. Kvalita jeho varenia podľa neho vychádza z používania čerstvých, sezónnych surovín a jednoduchosti. Sám používa približne 4-5 surovín. Rovnako dôležité je však pre neho udržiavať poriadok a čistotu, pretože všetko by malo mať v kuchyni svoje miesto. Každopádne Swansonovým hlavným cieľom je, aby boli jeho stravníci spokojní a aby im zostali spomienky na výborné jedlo.

Seriál Zbiehajú sa sliny na cestoviny, vďaka ktorému môžu diváci nahliadnuť pod pokrievku prípravy originálnych jedál, môžete sledovať od 9. júla 2023 na televíznej stanici TV Paprika vždy od 20:00.


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International- Jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc. Tie sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch. Športové: Sport1, Sport2,  detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu